На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Вінницькому хірургу присудили 5 років тюрми за вимагання хабара з АТОвця!

Вінницькому хірургу присудили 5 років тюрми за вимагання хабара з АТОвця!

164
0

За вимагання хабара з учасника АТО геть безсовісний лікар-хірург отримав покарання у вигляді 5 років позбавлення волі! За продовження третьої групи інвалідності він вимав 23 тисячі 500 гривень, які мали отримати голова та члени комісії Вінницької обласної МСЕК (медико-соціальна експертна комісія)… 

Прес-служба прокуратури Вінницької області повідомляє, що за належного підтримання державного обвинувачення, праця слідчих прокуратури області та оперативних служб СБУ у Вінницький області завершилась ухваленням обвинувального вироку, яким визнано винним вже колишнього лікаря-хірурга Державної установи “Територіальне медичне об’єднання МВС України по Вінницькій області”.

В червні 2016 року медик-корупціонер, скориставшись необізнаністю потерпілого в законодавстві, який отримав поранення в зоні АТО та потребував продовження 3 групи інвалідності, діючи з метою незаконного збагачення, нехтуючи основними постулатами “клятви Гіпократа”, підбурював учасника АТО до надання неправомірної вигоди у загальній сумі 23 тис. 500 грн голові та членам комісії Вінницької обласної МСЕК, яка і повинна продовжити 3 групу інвалідності на підставі виданого ним направлення.

АТОвець звернувся із заявою про такі незаконні дії до прокуратури Вінницької області.

Через декілька діб злочинні дії хірурга належним чином були задокументовані працівниками прокуратури та СБУ у Вінницькій області та кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених частиною 4 статті 27, частиною 2 статті 15, частиною 3 статті 369 та частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Із цією кваліфікацією погодився Вінницький міський суд та за результатами проведеного судового слідства ухвалив визнати винним лікаря–хірурга за вказаними статтями Кримінального кодексу України та призначив справедливе покарання – 5 років позбавлення волі!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я