На голову Новини Вінницьке “покращення” від НЕпрогресивного мера Моргунова: “Тролейбус БЕЗ КОНДУКТОРА”!!!

Вінницьке “покращення” від НЕпрогресивного мера Моргунова: “Тролейбус БЕЗ КОНДУКТОРА”!!!

347
0

Поки що мер Вінниці Сергій Моргунов зробив для мешканців обласного центру ОЦЕ “покращення”! Але чи добре воно для пасажирів? 

Вінницька міська рада своім рішенням затвердила Правила перевезення пасажирів громадським транспортом у м. Вінниці. В правилах, зокрема зазначено: 1. Забороняється відволікати увагу водія під час руху. 2. Водій має право перевіряти проіздні документи. Про продаж квитків водіями, в правилах нічого не сказано!!! Зате, в правилах мовиться, що.. 3. Розрахунок за проізд здійснюється з кондуктором…

Думки вінничан із соцмереж на цю тему:

Вадим Шмагалов Дивні ці люди – вінничани. Правда не всі, а лише певна іх частина, з представниками яких мені довелось поспілкуватись в даному обговоренні. Чому дивні? Спробую пояснити. Частина вінничан дуже схильні і навіть часто добровільно дозволяють штовхати себе, якщо не на злочини, то на адміністративні правопорушення. Крім того, навіть в соціальних мережах хвастають своіми порушеннями. Ось один приклад по темі обговорення. Хотів би зазначити, що такі вінничани, ще й вважають себе Європеєнчанами..

З часом, міська рада, іі виконавчі органи та комунальні підприємства навмисне починають привчати пасажирів до порушення цих правил, позбавляючи деякі технічні одиниці громадського транспорту кондукторів, натомість, всупереч правил, пропонують в анонімних оголошеннях, порушувати правила і відволікаючи водія, розраховуватись з ним.

Виходить, як “Книзі джунглів” Кіплінга: ВМР (КАА): “Ви чуєте мене, бандерлоги? А вінничани у відповідь: “Ми чуємо тебе КАА (ВМР). Потім пропонують якісь незрозумілі та законодавчо не закріплені картки вінничанина і встановлюють незрозумілі прибори в транспорті, які нагадюють кнопки вибухових пристроів.

Саме смішне, що ті, хто з такою системою погоджується, цілком переконливо і впевнено вважають порядними, чесними і європейськими, при цьому відверто порушуючи мікроЗакон – правила. Ось тому, мені такі вінничани здаються дивними…

Елена Корнева Проблема не тільки пасажирам,а щей водіям.Де безпека руху?

Пов’язане зображення

Шановні вінничани, хтось може пояснити, що це за нова мода “Тролейбус БЕЗ КОНДУКТОРА”?????
ЦІ тролейбуси, вони що, викуплені, приватні зараз чи що? Що я пропустила????

Не встигла зайти, водій вже кричить в ” матюкальник”, що задарма нікого везти не збирається…
Я вважаю, що це є порушення моїх прав, як пасажира! Я маю їхати БЕЗПЕЧНО, а не бігати на підборах, з важкими сумками ( жінка після роботи))) через увесь тролейбус на ходу! Це – робота кондуктора. 
Якщо я впаду десь на повороті або щось зламаю собі, розіб’ю голову, хто буде мені це компенсувати???
А якщо дитина вб’ється????

Можна, звісно, передати на проїзд, але якщо тролейбус пустий – все одно треба бігти із задніх дверей на передні….

Комусь це щє заважає, як мені? Може, якусь петицію треба скласти? Я хочу їхати спокійно, а не бігати по тролейбусу…

Чи може то не є проблемою більше ні для кого?

Nikolai Simutkin Пусть вернут будки с талонами и компостеры. Или что нибудь еще.

Арина Григорьевна Те що бігають люди з задніх дверей щоб передати за проїзд це ще пів біди…

ось коли водії відволікаються на пасажирів в потрапляють в аварію ( це вже інше.. так пасажири більше страждають ніж коли вони ходять з заду на перід

Оксана Швец А мені наприклад теж це не подобається:я не місцева, тож не одразу зорієнтувалася. А скільки ще таких як я? Водій же не кожну хвилину оголошує що розрахунок у нього. Бачила як молодик зайшов на зупинці і видно теж не знав, їде, чекає на кондуктора і на слідуючій же зупинці його прийняв контроль зі штрафом. Жесть. Добре влаштували: на зарплаті кондукторам зекономили, на пасажирах, що ловлять гав, заробили)))) а один чемний водій сказав що нема кому робити, бо всі поїхали до Польщі. То ж таке((

Ольга Алексеевна Ситуация неоднозначная… С одной стороны есть приват 24 и смс (к этому пока только привыкают и не все согласны и могут пользоваться )…с другой стороны как быть с тем что сам водитель отвлекается от движения давая сдачу( сама была свидетелем как тяжело смотреть на дорогу и обилечивать, да ещё если дают купюру, примером в 200 грн, а у него сдача мелкими по 20, 10, 5 и т.д.) попробуй тут сосредоточится на движении…. Скажу больше, помимо всего вышесказанного меня убило напрочь ещё то, что на одной из остановок водитель просто выходит из кабины и идёт в салон собирать денежку за проезд у не совсем,, совестных,, пассажиров, при этом задерживая автобус на 5-10 мин!!!! Люди на работу спешат, в садики, школы, а он еще и орет при этом мол,, НЕ ВСЕ РАСЧИТАЛИСЬ ЗА ПРОЕЗД, МНЕ ЧТО ЗАЙЦОВ ВЕЗТИ?,, 
Ну это нормально, скажите??? этим не должны заниматься ВОДИТЕЛИ, а с ЗАЙЦАМИ должны разбираться либо кондуктора либо контроль на линии!!!!!

SunEnergy Invest Якщо не подобається – визивайте поліцію,щодо порушень правил дорожнього руху. Водію забороняється під час руху виконувати дії, які відволікають увагу (наприклад розраховувати пасажирів). 10-15 протоколів і кондуктори з’являться !!!

 • Вадим Шмагалов Дякуйте меру моргунову. Це його наказ по тту
  Ви бігаєте до водія з інших причин. 1. Ви не знаєте або не хочете знати Правила перевезення пасажирів громадським транспортом м. Вінниці, про що я намагаюсь пояснити в обговоренні.
  2. Незнання Правил штовхає Вас на порушення Правил, що і зумовлює Ваше бігання.
  3. Якщо пасажири, намагаючись дотримуватись Правил, за відсутності кондуктора, не можуть проплатити, то Вони не “зайці”.
  Це люди, яких навмисне штовхають на порушення, а Вони цього не бажають. 4. В такому випадку, контролери “беззбройні”, а пасажири законослухняні…
   
  Вова Ворожко Мне тоже не нравится такие правила! были кондуктора и всё было хорошо… подошёл обелетил…
  тту экономит на рабочих местах. Так пусть проезд по 2 гр.делает
  Галина Брижата Дуже незручно без кондуктора! І водій відволікається … особисто ііхала в тролейбусі, водій якого скоіів аварію… то добре, що лише машина постраждала…
  Максим Авраменко хоть кондуктора и не самые приятные люди,но раз такая ситуация,надо идти к мэру и говорить чтобы вернул их

  Natali Nat У місті не вистачає кондукторів
  • Yaroslav Yashchuk Якщо платити людям гідну зарплатню, той працювати буде кому.
   Виктор Лозовой Правда було б добре встановити автомати для продажів квитків на всі види транспорту який буде діяти протягом якогось періоду часу.
   Це було б зручно та економно.
   Хоча в нашій країні все для себе а не для людей
   Yaroslav Yashchuk Це одна з реформ….
   Електрик Винница А почему принимаются платежи во время движения транспорта это нарушение пдд и кто будет отвечать если будет авария?
 • Натали Ромашка Років 20 назад була у Прибалтиці і там було правило: заходять через задні двері, виходять через передні і при цьому розраховуються. Ніяких незручностей.
  Alex Zhuck Просто нехай усі заходять через передні двері, оплачують за проїзд і просуваються по салону. Але наші тролейбуси вузькі і не пристосовані для “європейського” типу оплати за проїзд.
  Як завжди щось перейняли із західних країн і натягнули на совок.
   
  Пов’язане зображення

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я