На голову Новини Вінниця. Стадіон школи №18. "Нас вбивають тітушки". ВІДЕО

Вінниця. Стадіон школи №18. "Нас вбивають тітушки". ВІДЕО

154
0

 Кожного ранку, о 07.00 годині між місцевими мешканцями, що проживають в будинках навколо сканадального стадіону і найнятими забудовником тітушками,  розпочинається війна. Жінки та чоловіки перекривають живим ланцюгом дорогу, аби КАМАЗи із будівельними матеріалами не змогли проїхати на будівництво.   

 Кожного ранку, о 07.00 годині між місцевими мешканцями, що проживають в будинках навколо сканадального стадіону і найнятими забудовником тітушками,  розпочинається війна. Жінки та чоловіки перекривають живим ланцюгом дорогу, аби КАМАЗи із будівельними матеріалами не змогли проїхати на будівництво. Тітушки ж без вагань б‘ють жінок й бабусь, бо ті, на їхню думку, заважають будівництву.   

Активісти, які проти забудови шкільного стадіону, кажуть, що територію забудови тепер охороняють приватна охоронна служба "Гепард", однак їх не так багато і стоять вони в основному за парканом, де, безпосередньо, й відбувається будівництво.

А от тітушки тримають під своїм контролем територію за межами забудови. Вони нікого не підпускають й близько до металевої загорожі, будь-то жінки чи діти, активісти чи журналісти.

В своїй боротьбі з "небезпечними" пенсіонерками тітушки  не гребують насиллям: штовхають, б’ють, заламують руки…  

Активісти також розповідають, що після ранкового "місива" з тітушками розраховуються забудовники. До речі, самі тітушки цього не приховують. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А поки між дорослими йде війна, діти страждають.
 
 

 

 

 
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я