На голову Новини Вінницький бунт, чим промишляє сім’я Порошенків і Гройсманів

Вінницький бунт, чим промишляє сім’я Порошенків і Гройсманів

203
0

Чому збунтувалась Вінниця, чим промишляє сім’я Порошенків і які їх зв’язки з Гройсманом? драстуйте, дорогі земляки! Як же глибоко ми помилились зі своїм вибором!

Чому збунтувалась Вінниця, чим промишляє сім’я Порошенків і які їх зв’язки з Гройсманом? драстуйте, дорогі земляки! Як же глибоко ми помилились зі своїм вибором!

 

 

Досі носить наша подільська земля українофобів, які принижують наш народ, нашу історію, нашу мову, НАШУ ГІДНІСТЬ!Як усе це сталося?І чи праві люди, що так серйозно запротестували? Почнімо здаля. З сина Порошенка.

 

На запитання Каті Осадчої, чи був він сході Держави й чи не асоціює себе з сином попереднього президента, молодий політик видушив з себе кількадесят слів, помітно хвилюючись і використавши за півтори хвилини слово "там" 16 разів.
Чи справді він "там" був, нехай вам, читачі, підкаже серце після перегляду відео:

 

 

А що ж спільного має шоколадний президент із "маладим і інтєрєсним" Гройсманом, який так швидко вибився в люди, запитаєте Ви?
Подивіться, як Порошенко кричав на родичів Небесної сотні!

 

 

 

 

Обіцяв закінчити війну за лічені години і платити кожному захисникові тисячу гривень щоденно!

Гройсман же ще не так давно отримав орден від Януковича.

 

Байдужий до Голодомору(рік тому)

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/044378/

(одразу перепрошую за посилання на політичний сайт. Я не агітатор, але це ганебно не дати провести таку актуальну виставку.)

А також вважав, що у місті – не місце пам’ятнику Тарасові Григоровичу Шевченку.І роками не давав його

 

поставити.http://www.myvin.com.ua/ua/tomayor/4033.html

 

Також він займався мухляжем зі скороченням шкіл, ПІЛОТНИМ ПРОЕКТОМ ЗЛОЧИННОЇ МЕДИЧНОЇ РЕХВОРМИ, має підконтрольні ЗМІ, де хає все українське і своїх опонентів. Відправляв "тітушок"-бюджетників на Майдан. Відмовився засудити "мовний" закон Ківалова-Калєснічєнка й режим Януковича, відбувшись загальними закликами до "толерантності" та багато іншого.

Незважаючи на офіційні заперечення Гройсмана, серед вінничан поширена інформація, що на його родича записаний асфальтний завод, і це дивним чином корелює з тим, що асфальтують у нас вулиці майже виключно в дощ чи взимку і рівно через тиждень розривають все, щоб поремонтувати каналізацію і ще раз закатувати асфальтом.

Та й освіту має заочну. Знаю ще деякі деталі від знайомих про його освіту, але не писатиму в цій статті, бо в Інтернеті немає офіційних джерел.

 

Однак відірвемось від "послужних списків" і згадаємо, що за дивним збігом обставин, Гройсман з Порошенком схожі ще й зовні.

 

Дозволю собі навести цитату з іншого сайту (мовою оригіналу):

 

"В архиве сохранилась история о деде Гройсмана. Когда большевики захватили Винницу, они разыскивали в городе элиту и грабили ее. Так Козицкий и его товарищи Тарногородский, Примаков и Бевз(до речі, прізвища усіх чотирьох досі носять 4 вінницьких вулиці, – прим. авт.) соревновались между собой за первенство. Соревновались в том, кто из них больше найдет, ограбит, изнасилует и расстреляет винницкой элиты. Среди элиты были учителя, врачи, архитекторы… В частности, Козицкий с Примаковым выстраивали в ряд этих людей и стреляли им только в левый глаз, кто не попадет – проигрывает. За две недели господства элиту найти в городе стало невозможно, если кто-то и был – то скрывались. И тогда Тарнагородский нашел местного фотографа, который в обмен на свободное проживание без постоянных сборов в виде налогов, двух квартир и личного бизнеса согласился отдать чекистам фотографии горожан. На обороте фотографий была информация о месте проживания и количество членов в семье. Понятно, что в то время сфотографироваться могла себе позволить лишь так называемая элита. Так вот имя этого фотографа – Боня Гроссман! В результате Гросман зажил припеваючи, имея собственный бизнес, где обслуживал большевиков. Получил и несколько квартир. Кроме того, чекистам было запрещено его трогать. А между тем, с помощью тех фотографий было расстреляно половину города. Поэтому скажем спасибо деду Владимира Борисовича,благодаря которому истребили цвет нашего города, а наш мэр еще с детства был в изобилии.У Бони Гроссмана имелся двоюродный дядя, по фамилии Вальцман.Да-да, вы правильно подумали. Это именно тот самый Вальцман, который предок президента Порошенко. Вот в таких недалеких родственных связях состоят нынешние первые государственные лица."

А що? Наче нічого такого недозволеного… Але я сподіваюся, кожен зробив висновки. Оця олігархічна, даруйте на слові, багатоголова "гідра" за участю провладного губернатора Олійника і регіонала Татусяка, колишнього голови обласної ради часів Януковича, намагалася зняти з посади чинного голову обласної ради від НРУ Сергія Свитка — щирого патріота, бандерівця, простого викладача. Людина скромна, не має ні бізнесу, ні люксових авто, ні розкішних вілл. На п’ятитисячний мітинг послали міліціянтів, які самі були не в курсі, кого і від кого захищають. Але люди таки зайшли в приміщення обласної ради й не допустили реваншу партії регіонів з тихого одобрямсу влади і олігархічних ЗМІ. Олійник же не посоромився назвати людей "бойовиками" і "сепаратистами", грозився повідкривати кримінальні справи.

 

Людям увірвався терпець і на черговому народному Віче було ухвалено рішення надати Порошенку МОЖЛИВУ кандидатуру на очільника області Олексія Фурмана, а також вимогу переобрати обласну, міську та районні ради. Про захід попереджали громадськість і шкода, що ті, хто проти кандидатури (яку ніхто ще не затверджував!), не прийшли й не запропонували свій вихід з ситуації!

 

Вибачте мене за мій крик душі! Я ПРОСТО НЕ ХОЧУ, ЩОБ ПОТІМ ВСЯ УКРАЇНА, ЯКА МАЛА НЕЩАСТЯ ГОЛОСУВАТИ ЗА ВІННИЦЬКИЙ КЛАН, КЛЯЛА НАШУ ОБЛАСТЬ, ЯК ВОТЧИНУ НОВОЇ ОЛІГАРХІЧНОЇ "СІМ’Ї"!

 

Джерело: kod-ua

 

 

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я