На голову Новини Відкритим зверненням проти комунального беззаконня!

Відкритим зверненням проти комунального беззаконня!

125
0

Вкрай складна ситуація в житлово-комунальній галузі міста, непрозорі та протизаконні схеми тарифоутворення та напад на відомого вінницького громадського діяча Віктора Малиновського спонукали політичні партії та громадські організації області підписати спільне звернення. Цей документ буде спрямовано до Адміністрації Президента, Кабінету міністрів та Вінницької облдержадміністрації.

 

Вкрай складна ситуація в житлово-комунальній галузі міста, непрозорі та протизаконні схеми тарифоутворення та напад на відомого вінницького громадського діяча Віктора Малиновського спонукали політичні партії та громадські організації області підписати спільне звернення.

Цей документ буде спрямовано до Адміністрації Президента, Кабінету міністрів та Вінницької облдержадміністрації.

 

Відкрите звернення

 

В м. Вінниця склалася кричуща ситуація в галузі житлово-комунального господарства. Системні зловживання міської влади, прийняття протизаконних рішень, необґрунтоване завищення тарифів та ігнорування рішень центральної влади та суду призвели до системного та цинічного обкрадання громади. Кожна вінницька родина щомісячно переплачує від 50 до 100 грн., і це лише за послуги ЖЕКу!


2 липня 2011 р., комунальна мафія Вінниці перейшла до відкритої війни з міською громадою, в цей день на Почесного голову Вінницької незалежної профспілки «Голос народу» Віктора Малиновського в під’їзді власного будинку було здійснено напад. Найманці влади намагалися раз і назавжди закрити рота громаді, яка більше не згодна терпіти знущання з боку місцевих князьків.
Шляхом терору, залякування та фізичної розправи міська влада намагається зламати волю до боротьби, та змусити громадян мовчки спостерігати за беззаконням по-вінницькі.


Ми, політичні партії та громадські організації Вінницької області, вимагаємо:


• Змусити міську владу скасувати протизаконні рішення №962 від 27.04.2009 р., №1157 від 28.05.2009 і №818 від 22.04.2010 р. про затвердження «Типового договору про надання житлово-комунальних послуг».


• Примусити Вінницький виконком виконати рішення Антимонопольного комітету №84-рш від 22 грудня 2010 р., Вінницького окружного адміністративного суду від 23.03.2011 р. у справі №2а/0270/717/11, та Вінницького апеляційного адміністративного суду від 1 червня 2011 р. у справі №2а/0270/717/11 та повернути громадянам протизаконно стягнуті кошти за комунальні послуги за 2009 – 2010 р.р.


• Притягти до відповідальності посадових осіб винних в прийнятті незаконних рішень.


• Розслідувати замах на Віктора Малиновського, Почесного голову Незалежної профспілки «Голос народу». Знайти та покарати винних в організації цього замовного злочину

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я