На голову Новини Вінницю сколихнув замах на громадського лідера

Вінницю сколихнув замах на громадського лідера

164
0

Вінницьку громаду сколихнула новина про брутальний замах який було здійснено 2 липня 2011 р. на Почесного голову Вінницької незалежної профспілки «Голос народу» Віктора Малиновського. Напад на громадського лідера було зроблено в під’їзді власного будинку.

 

Вінницьку громаду сколихнула новина про брутальний замах який було здійснено 2 липня 2011 р. на Почесного голову Вінницької незалежної профспілки «Голос народу» Віктора Малиновського. Напад на громадського лідера було зроблено в під’їзді власного будинку.
 

Попри поради лікарів, які оцінили важкість отриманих травм В. Малиновського як середньої важкості та переконливо радили йому знаходитись в лікарні та утримуватись від будь-яких фізичних та інших навантажень, профспілковий лідер особисто був присутній на зібраній з приводу резонансного замаху прес-конференції, що відбулась 4 липня.

Почесний голова Голосу народу заявив про непорушність своєї позиції, та зауважив, що «подібні замахи є кращим доказом того, що наша організація рухається правильним шляхом та чітко провадить свою лінію по протидії комунальним зловживанням влади».
 

«В вересні цього року ми створимо спеціальну школу, в якій будемо допомагати та навчати старших по будинках для того, щоб вони могли більш ефективно відстоювати свої права в відносинах з ЖЕКом. Адже тоді люди зможуть не тільки вдвічі менше сплачувати за комунальні рахунки, а й отримувати значно якісніші послуги» – додав громадський діяч.

А тим часом обурення міської громади вилилось в мітинг який відбувся в центрі Вінниці по вулиці Соборна, та супроводжувався стихійними закликами до відставки мера та дострокових виборів міської ради. В руках учасників акції гніву майоріли прапори Голосу народу та плакати з вимогами до міськвиконкому припинити цькування та переслідування мешканців міста, що більше незгодні терпіти комунальні знущання міського голови В. Гройсмана.

За підсумками насиченого на події 4 липня 2011 р., політичними партіями та громадськими організаціями було підписано відкрите звернення, в якому йдеться про системні зловживання Вінницької міської влади, прийняття протизаконних рішень, необґрунтоване завищення тарифів та ігнорування рішень центральної влади та суду, що призвели до системного та цинічного обкрадання городян.

Підписанти висунули ряд цілком слушних вимог:

• Змусити міську владу скасувати протизаконні рішення №962 від 27.04.2009 р., №1157 від 28.05.2009 і №818 від 22.04.2010 р. про затвердження «Типового договору про надання житлово-комунальних послуг».
• Примусити Вінницький виконком виконати рішення Антимонопольного комітету №84-рш від 22 грудня 2010 р., Вінницького окружного адміністративного суду від 23.03.2011 р. у справі №2а/0270/717/11, та Вінницького апеляційного адміністративного суду від 1 червня 2011 р. у справі №2а/0270/717/11 та повернути громадянам протизаконно стягнуті кошти за комунальні послуги за 2009 – 2010 р.р.
• Притягти до відповідальності посадових осіб винних в прийнятті незаконних рішень.
• Розслідувати замах на Віктора Малиновського, Почесного голову Незалежної профспілки «Голос народу». Знайти та покарати винних в організації цього замовного злочину.

Цей документ буде спрямовано до Адміністрації Президента, Кабінету міністрів та Вінницької облдержадміністрації. Народний депутат України Валентин Зубов висловив своє бажання особисто озвучити ситуацію, що склалася в Вінниці з трибуни Верховної ради з метою максимально швидкого вжиття необхідних заходів для розв’язання кризової ситуації в житлово-комунальній галузі міста та припинення практики фізичної розправи над громадськими лідерами.

Максим Волосевич

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я