На голову Новини Вчителька-пенсіонерка змушена готувати на багатті (ВІДЕО)

Вчителька-пенсіонерка змушена готувати на багатті (ВІДЕО)

192
0

Колишня вчителька змушена щодня виживати, готуючи їжу надворі, на відкритому вогні. Жінці відрізали газову трубу за борги. Старенькій надійшла квитанція майже на 5 тисяч гривень. Сплатити таку суму самотужки пенсіонерка не може, з рідних лише син, та й той хворіє. Тож гроші жінці збирають усім селом. 

Про це повідомляє ZIK.

На багатті, посеред двору, 72-річна пані Світлана готує вже півтора місяця. Жінка, яка понад 40 років працювала вчителькою, зізнається: не сподівалася, що доживатиме віку в таких умовах. Через заборгованість їй просто перекрили газ.

«Я була в Сумах. Хотілась добитись правди, витратила гроші, нічого не добилась. Приїжджаю додому – труба перерізана висить, вже з 13 квітня», – засмучується пенсіонерка Світлана Линник.

Пенсіонерка, яка завжди сплачувала усі квитанції, переконує – борг виник не з її вини. Ще в грудні контролер написала їй зайвих 30 кубів палива. Відтоді у платіжках з’явилась заборгованість, тоді ж пані Світлана втратила таку необхідну субсидію.

«Є закони, які порушувати не можна. З держбюджету погасити кредит жінки ми не можемо», – пояснює працівник департаменту соцзабезпечення ОДА Тетяна Новікова.

Поки пані Світлана намагалась з’ясувати, чому стала боржником, сума невпинно росла. Остання квитанція свідчить про недоплату 4 700 гривень. Саме за неї жінку позбавили газу.

«У абонента виникла серйозна заборгованість. Жінка не передавала нам показники лічильника», – каже речник компанії «Сумигаз» Анастасія Шимаріна.

Допомогти пенсіонерці вирішили односельці. Вони взялися збирати гроші, щоб погасити борг. Утім зізнаються, що таких, як пані Світлана, у їхньому селі майже 30 родин.

Із необхідних для колишньої вчительки майже 5000 гривень, люди зібрали близько 3000. Та окрім суми боргу, доведеться додатково сплатити кошти за підключення газу, а це коштує ще 200 гривень.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я