На голову Новини Порошенко підписав закон про приватизацію житла у гуртожитках

Порошенко підписав закон про приватизацію житла у гуртожитках

141
0

Президент України Петро Порошенко сьогодні, 1 червня 2017 року, підписав законопроект №1076.

«Пропозиції Президента до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків».

Про це свідчить інформація на сторінці документа на сайті Верховної Ради України,  повідомляє slovoidilo.ua

Останній етап проходження документа – повернуто з підписом від Президента.

Відповідно до закону, громадяни, які на законних підставах зареєстровані за місцем проживання в гуртожитку і фактично проживають у ньому на умовах надання їм койко-місця, отримують право на приватизацію житлових приміщень у гуртожитку після їх розселення в окремі житлові приміщення в гуртожитку.

При цьому право на приватизацію поширюється на приміщення в гуртожитках, побудованих в радянські часи на загальнодержавні кошти (в тому числі за рахунок державних і колективних підприємств та організацій) і які були включені до статутних капіталів (фондів) господарських товариств та інших організацій, створених в процесі приватизації (корпоратизації) колишніх державних або комунальних підприємств, в тому числі ті, які в подальшому були передані до статутних капіталів інших юридичних осіб або відчужені іншим способом.

Як ізестний, в квітні парламент ухвалив цей закон з урахуванням пропозицій Президента. За документ проголосували 256 нардепів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я