Блоги “Вчитель” від влади дає “Майстер-клас піару” та розповідає про змову...

“Вчитель” від влади дає “Майстер-клас піару” та розповідає про змову Малиновского Ляшко і Добродомова

573
0

Нещодавно Вінницю, а потім і Україну сколихнула заява пенсіонера до Вінницької міської ради про відключення від квартири газопостачання та опалення, у зв’язку з неможливістю сплачувати рахунки за комунальні послуги. Довго чекати відповіді від представників місцевої влади не довелось.

Так, 18 травня на одному з провладних регіональних сайтів м. Вінниці з’явилась стаття під назвою “«Злиденний пенсіонер проти уряду». Як створюються інформаційні приводи”, в якій автор називає пенсіонера підставним, а його скрутне становище – “однозначно сплановане і підготовле інформаційне «вкидання».

Я не знаю скільки отримує писака цього епосу, але мабуть достатньо для того, щоб глумитися над найбільш незахищеними верстами населення. Адже сьогодні дійсно пенсіонери злиденні і ледве виживають на 1100 гривень.

Хоча, я б йому тих грошей не платив за таку нісенітницю, нічого нового, все та стара казочка: “якщо пенсіонер скаржиться, то він працює на руку Москви”, “змова Малиновского Ляшка і Добродомова”…

Апофеозом брехливості писаки стало те, що сам “Кісельов-ТВ” має привід говорити  “на Украине пенсионерам уже кушать нечего. Власть газ ворует, а пенсионеров от него отключает”.

Тож давайте спробуємо відповісти на запитання, що в цій заяві неправдивого?

Людина відверто порахувала свою зароблену, непогану порівнянно з іншими, пенсію і зрозуміла, що не зможе платити “Гройсманівскі тарифи”. Пенсіонери категорично проти підвищення тарифів в Україні і це факт.

На газ: з 1.03.15 на 600%, з 1.04.16 на 93%, 5. На світло: з 1.03.16 на 25%, з 1.06.16 на 50%, 6. На тепло і гарячу воду на 90% з 1.05.16.

До того ж, думаю що найближчим часом кожен зможе переконатися в правдивості цієї історії, а деякі зможуть це зробити на власному прикладі.

Ми завжди заявляли:

– про відсутність прозорості тарифоутворення;

 -про відсутність обгрунтованої ціни на газ та придумані “ринкові ціни”;

-про завищені нормативи споживання газу;

– про зловживання з балансом газу;

-про завищення тарифів на тепло, та норми споживання тепла;

– про відсутність обліку і звітності.

Прожитковий мінімум пенсіонера чи працездатних громадян та дітей необхідно об’єднати, у результаті чого ми отримаємо, що:

✓ для сім’ї з двох працюючих та однієї дитини мінімальна з/п має становити 3911 грн на кожного з батьків, що втричі більше, ніж встановлено державою;

✓ для сім’ї, де двоє працює і двоє дітей, мінімальна з/п має становити 5276,5 грн на кожного з батьків, що в 4 рази більше, ніж встановлено державою;

✓ якщо працює один член сім’ї, а є двоє дітей, мінімальна з/п має становити 8007 грн, що в 6 разів більше, ніж встановлено державою. Хочемо задати одне питання: У кого є сумніви що це “схеми” грабунку пенсіонерів, споживачів та держави в монополізованому секторі енергетики та житлово-комунальному господарстві країни?

Віктор Малиновський

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я