На голову Новини В Україну на вибори приїде майже 3 тисячі міжнародних спостерігачів

В Україну на вибори приїде майже 3 тисячі міжнародних спостерігачів

100
0

 Центральна виборча комісія зареєструвала 2784 міжнародних спостерігачів від 19 держав і 19 організацій на вибори президента України, які відбудуться 25 травня.

 Центральна виборча комісія зареєструвала 2784 міжнародних спостерігачів від 19 держав і 19 організацій на вибори президента України, які відбудуться 25 травня.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК за підсумками сьогоднішнього засідання.

«Центральна виборча комісія завершила процес реєстрації офіційних спостерігачів на позачергових президентських виборах. Таким чином, загальна кількість зареєстрованих офіційних спостерігачів становить 2784 особи (від дев’ятнадцяти міжнародних організацій – 2482 людини, від дев’ятнадцяти іноземних держав – 302 людини)», – уточнюється у повідомленні.

Зокрема, були зареєстровані спостерігачі від двох країн Північної Америки (Канада і США), 14 країн Європи (Польща, Чехія, Франція, Німеччина, Угорщина, Великобританія, Словаччина, Естонія, Литва, Швеція, Норвегія, Нідерланди, Іспанія, Данія) і трьох країн Азії (Туреччина, Казахстан, Японія).

Серед країн найбільше спостерігачів зареєстровано від Польщі (61), США (38) і Литви (31). Серед організацій – від Бюро демократичних інститутів і прав людини /ОБСЕ (1056), Європейської мережі організацій по спостереженню за виборами (ENEMO, 382), Світового конгресу українців (236), «Українського конгресового комітету Америки» (222), Канадської місії спостереження за виборами (CANEOM, 157) і Парламентської Асамблеї ОБСЄ (156).

При цьому, ЦВК не зареєструвала спостерігачів від організацій «Європейський обмін» і «Всесвітній союз козацьких отаманів». Причиною відмови стали неправильний порядок подачі та невідповідність всіх необхідних документів законам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я