На голову Сфера ЖКГ В Україні з 1 травня 2019 подешевшав газ для населення. Але…

В Україні з 1 травня 2019 подешевшав газ для населення. Але…

178
0

Але уряд Гройсмана за борг по комуналці запровадив ЩОДЕННУ ПЕНЮ!

 З 1 травня 2109 в Україні починає діяти нова ціна на газ для населення і теплової генерації, затверджена на травень 2019 року на рівні 8247 гривень за тисячу кубометрів (раніше було 8550 гривень). Але не забуваймо, ЩО було до цього і ХТО зробив так, що населення змушене було платити саме таку дику ціну за свій же газ… Це Порошенко і його друг Гройсман!!! Реальна комунальна мафія!

Відповідне рішення було схвалено в кінці квітня Кабінетом міністрів і НАК “Нафтогаз України”.

Прес-служба “Нафтогазу” зазначає, що цей механізм передбачає наступний підхід до формування ціни: якщо ринкова ціна газу для промислових споживачів нижча за встановлену у постанові КМУ від 19.10.18 №867, ціна для населення відповідно знизиться. Якщо ж ринкова ціна газу для промисловості зросте понад визначений урядом рівень, то ціна для населення залишиться на цьому рівні.

Очікується, що зміни до діючих договорів на продаж газу між “Нафтогазом” та всіма контрагентами, які купляють газ відповідно до вимог “Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу”, будуть внесені протягом травня поточного року.

Нагадаємо, що на початку квітня “Нафтогаз” виконав розпорядження уряду і знизивціну на газ для населення з квітня 2019 року із 8,55 грн за куб до 8,38 грн за куб – тобто на 17 копійок за куб.

Водночас у кінці квітня “Нафтогаз” підвищив ціни на природний газ, які діятимуть з 1 травня 2019 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання…

Махінатор Коболєв, давай вже досвідос!…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я