Сфера ЖКГ В Україні обрали головного наглядача за цінами на комунальні послуги: що про...

В Україні обрали головного наглядача за цінами на комунальні послуги: що про нього відомо

203
0
У неділю, 3 березня, члени НКРЕКП провели закрите засідання. На ньому, шляхом таємного голосування, обрали голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Ним став Валерій Тарасюк. Він раніше уже очолював НКРЕКП.
 

Про це повідомила НКРЕКП. Уточняється, що Валерій Тарасюк має понад десятирічний досвід роботи в енергетиці. Він очолював НКРЕКП з 2019 по 2022 роки, а також був членом Регулятора з 2014 по 2016 роки.

Зазначимо, що 23 лютого голова НКРЕКУ Костянтин Ущаповський склав повноваження після закінчення відведеного законодавством дворічного перебування на цій посаді. Відповідно до закону, протягом десяти днів члени регулятора повинні обрати нового главу.

Що ще відомо про Валерія Тарасюка

Валерій Тарасюк закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка зі спеціальністю міжнародне право в 1998 році.

З 2006 по 2014 рік працював директором юридичного департаменту та віцепрезидентом ТОВ “ВС Енерджі Інтернешинал Україна”. У 2014 році очолив департамент судового провадження Міністерства юстиції України.

Зі своїм бізнес-партнером Михайлом Спектором заснував компанію Forbes & Manhattan у 2016 році. У 2019 році був тимчасовим членом НКРЕКУ на три місяці, а з 4 листопада 2019 року обійняв посаду голови комісії. Його повноваження були продовжені до двох років у 2020 році.
 
У своїй бізнес-діяльності Тарасюк володіє часткою в компаніях, що займаються виробництвом металоконструкцій та постачанням електроенергії.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я