На голову Новини В Кельні розпочалась громадянська війна?

В Кельні розпочалась громадянська війна?

135
0

Пакистанці і сирійці заявляють про масові напади на них бандугрупуваннь в Кельні. Така ситуація склалася після того, як мігрантів звинуватили у ряді сексуальних нападів в німецькому місті в переддень Нового року.

Німецька поліція повідомила, що група невідомих осіб напала на 6-ох пакистанців пізно ввечері 10 січня, двоє з них були госпіталізовані.

Згодом бандити здійснили напад ще на 5-ох осіб, серед яких був сирійський націоналіст.

Місцеві ЗМІ Кельна повідомили, що нападники домовлялися зустрітися через Facebook в центрі містав, щоб “почати полювання на іноземців”. Більшість із них – радикальні футбольні фанати та вболівальники.

Як відомо, у суботу, німецька поліція застосувала водомети і сльозогінний газ, щоб відтіснити більше тисячі анти-міграційних протестувальників. Прихильники ПЄПІЗ (Патріотичні Європейці Проти Ісламізації Заходу) закидали поліцейських пляшками із власноруч виготовленою вибухівкою на марші в суботу. Троє поліцейських і журналіст були поранені в ході зіткнень. Понад 40 протестувальників було заарештовано. Сьогодні в соціальних мережах з’являється інформація про те, що місцеві громадяни вже відкрито носять зброю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я