На голову Новини Патріарх Філарет звинуватив РПЦ у брехні

Патріарх Філарет звинуватив РПЦ у брехні

115
0

Глава Української православної церкви Київського патріархату, патріарх Філарет звинуватив РПЦ і її главу – патріарха Кирила у брехливості і залежності від держави.

Про це Філарет розповів в інтерв’ю “Радіо Свобода“.

“Російська православна церква була залежна від держави ще в царські часи, була залежна від держави в радянський час і залишається залежною від держави зараз. Ця залежність від держави робить церква такою, якою вона не повинна бути. Вона не повинна говорити неправду, а вона каже неправду. Я хочу сказати це не про Російську церкву як церкву, а про її керівництво, про нових церковних діячів “, – викриває керівництво РПЦ Філарет.

“Російська церква як церква – свята, як і всяка церква – свята, тому ми віримо в Єдину Святу Апостольську Церкву. Але коли патріархом став Кирило, відбулися зміни. Це розумна людина. Коли він очолив церкву, про нього сказали, що він політик, дипломат і лише в останню чергу патріарх “, – додав Філарет.

Нагадаємо, учасники громадської організації “Національний комітет +60” звернулися до Патріарха Кирила з проханням затвердити текст “Молитви Путіну” на засіданні Священного Синоду РПЦ.

Наголошується, що представники комітету впевнені, що присвячена президенту РФ Володимиру Путіну молитва може стати тією самою “духовною опорою”, в якій “православний люд нині гостро потребує”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я