На голову Економіка Усі дані про фінансову звітність фірм та компаній на ринку України –...

Усі дані про фінансову звітність фірм та компаній на ринку України – нелегальні!!!

141
0

Державна фіскальна служба і Держстатистики офіційно відмовилися надавати чи продавати дані про фінансову звітність українських компаній, відтак уся інформація, що є на ринку, — нелегальна!

Про це повідомляє Опендатабот, платформа для роботи з відкритими даними.

Дані про фінансову звітність знаходяться у двох державних органів: Держстату та Державної фіскальної служби. Опендатабот звернувся в обидва органи, щоб отримати чи придбати інформацію про фінансову звітність, проте і ДФС, і Держстат відмовилися надавати чи продавати цю інформацію.

 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 
 

 

“Українські компанії, які використовують фінансову звітність для аналізу бізнес-партнерів, отримують цю інформацію нелегально. Так тіньовий ринок даних збільшується, а підприємці не мають доступу до актуальних даних і не можуть приймати зважені рішення про співпрацю з партнерами”, — коментує Олексій Іванкін, засновник Опендатабот.

DOCUMENT
TEXT
Zoom

 
 
 
 
 
 

 

Якщо інформація про обороти, активи та кількість співробітників буде відкритою, українські підприємці зможуть:

  • Оцінити розвиток своєї компанії відносно ключових конкурентів та зрозуміти свою долю ринку.
  • Пришвидшити підписання договорів. В деяких випадках директор не може самостійно підписувати договір, якщо сума контракту перевищує половину чистих активів компанії.
  • Переговори між бізнес-партнерами стануть більш прозорими. Підприємці будуть краще розуміти, на яких умовах вести переговори.
  • Підприємці одразу зможуть бачити недобросовісні фірми, які створювалися на один день для відмивання грошей.

Нагадаємо, раніше Опендатабот повідомив, що в Україні зареєстровано 35 тисяч ФОП з однаковими іменами, через що їх неможливо перевірити на наявність податкового боргу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я