Економіка Українці, які отримують гроші з-за кордону , мають віддати державі майже 20%!

Українці, які отримують гроші з-за кордону , мають віддати державі майже 20%!

338
0

А державним баригам Народних грошей все мало! Мало того, що державні бюрократи довели значну кількість українців виїхати на заробітки на чужину, так вони, як паразити, ще й претендують на “свою частку” їх грошей!

Згідно з Податковим кодексом України до доходу, отриманому з джерел за межами України, відносять будь-який дохід, отриманий резидентами, зокрема й у вигляді подарунку…

У разі, якщо джерело виплат доходів є іноземним, суму такого доходу включають до річного оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб – отримувача, який у такому випадку зобов’язаний подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи. Дохід оподатковується за ставкою 18%. Крім цього, такий дохід є об’єктом обкладення військовим збором, ставка якого складає – 1,5%.

Втім, громадяни мають право зменшити суму річного податкового зобов’язання на суму податків, сплачених за кордоном, за нормами міжнародних договорів, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України.

Такий платник має визначити суму зменшення за зазначеними підставами в річній податковій декларації. Але це можливо лише за умови отримання від уповноваженого державного органу країни, де було одержано подарунок, довідку про суму сплаченого податку та збору, а також про базу чи об’єкт оподаткування.

Довідка має бути належним чином легалізована, якщо іншого не передбачено чинними міжнародними договорами України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я