На голову Сфера ЖКГ Українців за рівнем прибутків уряд розділить на білий і чорний список!

Українців за рівнем прибутків уряд розділить на білий і чорний список!

171
0

У Мінсоцполітики стверджують: всі українці з низькими доходами будуть забезпечені субсидіями, а частині, що звернулися за допомогою, відмовляють! У відомстві це пояснюють тим, що люди лукавлять (брешуть!). Більш того, для поліпшення системи перевірок, субсідіантов хочуть внести в два «списки» – білий і чорний…   

 

 

Новий підхід буде застосовуватися з 2019 року.

Люди з «білого» списку »благонадійні. Їх добробут або не будуть перевіряти, або робити це стануть зрідка. Інша річ ті, хто опиниться в «чорному» списку. Їх хочуть ретельно контролювати.

Критерії відбору та розподілу поки не озвучуються.  Вважають , що частина субсідіантов може шахраювати, тому їх перевірки будуть регулярними. Йдеться про «чорний » список. Методика поділу та інші моменти поки допрацьовуються.

 Що стосується пенсіонерів, а це досить велика частина одержувачів субсидій, то для них практично нічого не зміниться – доходи стабільні, житло, як правило, теж вони не змінюють. Тому «поглиблені» перевірки їх не торкнуться.
 Як повідомляла прес-служба Мінфіну, що 68 тисяч українців отримують субсидії одночасно за кількома адресами. Це виявили перевірки.

І це не єдине поширене порушення. Були  випадки , коли субсідіант придбав автомобіль Mercedes-Benz за 1,3 млн. грн. і оформив допомогу на 2 тис. грн. щомісяця.

Посилення заходів контролю за видачу субсидій,  дало позитивний результат. Перевірки дозволили уникнути неефективного використання 5,9 млрд. грн. Крім цього, верифікація сприяла поверненню 46,5 млн. Грн. бюджетних коштів.

 На засіданні Ради регіонального розвитку , прем’єр-міністр Гройсман  пообіцяв , що від підвищення тарифів на газ не постраждають українці з невисокими доходами, ми захистимо всі малозабезпечені сім’ї. Не переживайте через ціни на тепло, все те, що потрібно – заплатить держава, і на ваших рахунках це жодним чином не позначиться , нагадавши, що стартує монетизація субсидій з 1 січня 2019року.

Виникає логічне питання: у ЯКИЙ список внести самого Гройсмана (досвідченого корупціонера і махінатора) та його шефа Порошенка, любителя ховати гроші від оподаткування у панамських оффшорах?

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я