На голову Новини Українців очікує подорожчання м’яса та молочних продуктів на 20%

Українців очікує подорожчання м’яса та молочних продуктів на 20%

230
0

Експерти аграрного сектору прогнозують, що найближчим часом ціни на м’ясо та молочні продукти в Україні збільшаться на 20%. Натомість варто очікувати зниження на 15% цін на борошно та олію.

Про це повідомляєагропортал «Латифундист».

Портал цитує слова Олександра Соколова, генерального директора консалтингової компанії Pro-Consulting . Він пояснив збільшення цін звиклим сезонним подорожчанням. Натомість, аналітик компанії  «ПроАгро» Ярослав Левицький каже, що подорожчання спричинено зростанням експорту.

«М’ясо, яйця, молочка дорожчатимуть через зниження пропозиції на внутрішньому ринку у зв’язку з скорочення поголів’я худоби і зростання експортую. Насамперед йдеться про курятину та яйця, вартість яких збільшиться на 7-8%. Крім того подорожчає м’ясо на 15-18%, а сир – на 10%», – прогнозує Левицький.

Соколов також повідомив, що вже у вересні слід очікувати зниження цін на борошно та соняшникову олію на 5-15%. Крім того експерт прогнозує стабільні ціни на крупи, яблука та привізні фрукти за умови стабільної гривні. А у листопаді, згідно з пронозами цукор має коштувати менше 10 грн. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я