На голову Блоги Ти ще не агент Кремля? Порох тебе ним зробить!

Ти ще не агент Кремля? Порох тебе ним зробить!

333
0

Пам’ятаєте події 6 грудня у Вінниці? Певно, що так! Впевнений, що не тільки в мене вони асоціюються з вчорашніми подіями під ВР!Агенти Кремля!!! Агенти ФСБ!!! Дежавю? Ні, продовження сценарію, бо сценаристи одні й ті ж!

Аналогія не тільки в тому, що перед людьми зачинили двері адміністративних будівель і виставили кордон із військовослужбовців. Аналогія в тому, що і вінницьких, і київських протестуючих назвали зрадниками, а ще агентами Кремля і звинуватили їх у тому, що вони грають на руку Путіна!

Помітили, як тільки українці виступають проти злочинних дій Порошенка і його поплічників, їх одразу клеймують адептами «зради»!

А як технічно Петро Олексійович звів суспільний дискурс навколо змін до Конституції в контексті Мінських угод до двомірної шкали – «зрада – перемога»!

Мінські угоди = світ. Все інше = війна. Все, кінець дискусії. Ставиш запитання? Ти агент Кремля.

І які ж маси кинуті в соцмережі аби підтримувати отой поділ на агентів і переможців! Вони клеймують «неугодних» зі швидкістю світла, розносять заразу по мережах, як щурі чуму.

Дуже розчулюють пости із серії “не до вподоби мінські угоди – йди і воюй”. Знову двомірна логіка. Між воюй і капітулює взагалі-то є багато інших можливостей. Ефективна дипломатія, наприклад. Іди і зроби краще!

Трохи про агентів ФСБ. В Мінську на пункті про зміни до Конституції найбільше наполягав хто? Путлірівський Сурков! А тепер нам кажуть, що Кремль нібито проти того, щоб ми міняли Конституцію і узаконювали там “особливості місцевого самоврядування в окремих регіонах”. Звісно! Бджоли проти меду.

Тепер трохи про “особливий статус”. У змінах до Конституції такого словосполучення немає. Там сказано, що “особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської області здійснюються окремим законом”. А ви читали пункт 18 ст.144 законопроекту 2217а? Ви скажете, ну то й що? Це ще коли буде і взагалі ми там напишемо, що нам вигідно. А ось і ні. Такий закон вже є. Закони, прийняті 16 вересня минулого року при ганебно вимкненому табло на закритому засіданні із ламанням парламенту через коліно. А там і амністія бойовикам (законопроект №5082 від 16.09.2014), і їхні вибори, і годівля Донбасу за рахунок України, і “народна міліція”, яку вони там самі призначають.

І дуже не смішно тепер читати пости про те, як Порошенко-клоун всіх переграв. Я просто нагадаю, як нам з кожного телеканалу розповідали про те, що Мінські угоди прописують чітку послідовність виконання умов і ніяк інакше. А потім ми їх самі прочитали і побачили, що там такого і близько немає, а українські дипломати просто трактують їх так, як їм подобається. Тепер ми, під тиском ЄС і США, вже з випередженням графіка готові їх перевиконати, а Росія так і не виконала ще жодного з пунктів.

Нагадаю, як Петро Олексійович на двох мовах заявив на весь світ після саміту НАТО, що США вирішили дати нам летальну зброю. А США це довго потім спростовували.

Нагадаю, як після недавньої Берлінської зустрічі “нормандців” АП заявила, що ЄС готовий ввести нові санкції проти Росії, якщо та перейде якісь неназвані червоні лінії. Однак а ні в Парижі, а ні в Берліні цього не підтвердили.

А ще рік тому, деякі аналітики з хитрим прищуром втолковували нам напередодні прийняття капітулянтського закону 16 вересня, що виконувати його насправді ніхто не збирається, мовляв це ми так хитро розводимо Путіна.

А розвели насправді нас. І продовжують це робити далі. Завтра ми вже будемо змушені годувати Захарченка і його виплодків, а післязавтра ми побачимо Моторолу і Ко в парламенті.

При цьому ніхто не гарантує, що ці зміни до Конституції покладуть край війні. Тому що Росія, за давньою своєю звичкою, виконує тільки те, що їй вигідно. Але Порох втокмачує у наші голови, що це перемога. Ура, товариші!

І наостанок. Якщо цей закон (про зміни до Конституції, включаючи той самий пункт про особливе самоврядування) такий хороший для України і її перемоги, чому ж за нього так дружно голосує Оппоблок та інші риги? 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я