На голову РУХ Ветеранів і Пенсіонерів Українцям перерахували пенсії, але не всім! Мінсоцполітики пояснило, чому

Українцям перерахували пенсії, але не всім! Мінсоцполітики пояснило, чому

184
0

У Міністерстві соціальної політики повідомили, що для 10,2 млн одержувачів пенсії в Україні було проведено індексування. Правда, перерахунок пенсії торкнувся не всіх. Мова йде про тих пенсіонерів, хто отримував їх по спеціальному законодавству. До цієї категорії належать прокурори, народні депутати та інші…

У Мінсоцполітики уточнили, що пенсію не перерахували і тим пенсіонерам, які, незважаючи на достатній стаж, отримують мінімальні пенсії у зв’язку з тим, що у них були маленькі зарплати.

Відзначається, що пенсії всім збільшували по-різному. Мінімальний розмір збільшення становить 100 гривень. Надбавку у 1000 гривень отримали 2,45 млн пенсіонерів.

Українські пенсіонери мають право змінити вид пенсійних виплат, і таким чином збільшити свій дохід. Для того, щоб з’ясувати доцільність переходу з одного виду пенсії на інший, необхідно звернутися в управління Пенсійного фонду України (ПФУ), що займається пенсійними виплатами.

Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева розкритикував  виплату пенсій українцям, які проживають за кордоном, а також пояснив, кому на окупованих територіях не варто платити пенсії.

За даними ПФУ, скоро за призначенням пенсії люди зможуть звернутися не тільки в підрозділ відомства, але і за допомогою веб-порталу. Досить буде відсканувати пакет документів та заяву, щоб потім документи в електронному вигляді могли автоматично обробити в Пенсійному фонді України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я