На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Радник Зеленського пообіцяв ЄС відновити відповідальність за незаконне збагачення, скасовану Конституційним судом!

Радник Зеленського пообіцяв ЄС відновити відповідальність за незаконне збагачення, скасовану Конституційним судом!

161
0

Радник з питань правоохоронної та антикорупційної політики новообраного президента України Руслан Рябошапка запевняє, що кримінальна відповідальність за незаконне збагачення буде відновлена! А Народ ЯК сподівається на це… Бо провладні корупціонери геть обнагліли…

Про це Рябошапка заявив на брифінгу у Брюсселі, де представники Володимира Зеленського зустрічаються з чиновниками ЄС.

“Однозначно так, це одна із наших першочергових ініціатив. Кримінальна відповідальність буде відновлена за незаконне збагачення. Плюс ми запропонували додатковий інструмент, який дасть змогу нівелювати той негативний ефект, фактично амністію незаконно здобутих капіталів, яка відбулася завдяки рішенню Конституційного суду”, – сказав Рябошапка.

Радник з міжнародних питань Олександр Данилюк зазначив, що це питання є однією з умов для успішної співпраці з МВФ.

“Для європейської сторони це також один із пріоритетів, вони кілька разів на цьому наголошували”, – додав Рябошапка.

Нагадаємо:

  • Раніше ЄС запропонував комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності експертну допомогу для підготовки законопроектів про незаконне збагачення.
  • ЄС, США, МВФ та Світовий банк вважають, що нові законопроекти щодо поновлення статті про незаконне збагачення у Кримінальному кодексі не можуть стати ефективним засобом у боротьбі з корупцією та повинні  бути  переглянуті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я