На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ “Нахабне” призначення корупціонера в Укравтодорі !!!

“Нахабне” призначення корупціонера в Укравтодорі !!!

447
0

Голова “Укравтодору” Славомір Новак фактично уповноважив скандального екс-начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдана Юлика виконувати обов’язки свого заступника!

“24 квітня Новак запропонував призначити героя своїм першим заступником. Кабмін дебатував питання і вирішив все таки хоча б перевірити факти. 25 квітня Новак просто уповноважив Юлика візувати всі проекти нормативних актів Укравтодору, координувати всю роботу по дорожньому будівництву, підписувати всі документи  (які можна делегувати)“, – прокоментували в міністерстві економіки.

 

 
 “Схоже, у нас тепер новий керівник Автодору”, – пише один чиновник з мінекономіки. Він нагадав також про “знамениту дорогу Тернопільщини, яку розбили на 177 шматків по 40 метрів, аби уникнути тендеру”
Пам‘ятаєте знамениту дорогу Тернопільщини, яку розбили на 178 шматків по 40 м, аби уникнути тендеру? Слідкуйте за руками тепер:
1) Нахабне уникнення тендерних процедур (фото в першому коменті)
2) Керівник Служба Автомобільних Доріг мав отримати догану, але виявився геть невинуватим 0_о
3) На фото, власне, цей керівник – пан Юлик, по боках – засновники компанії, яка отримала в 2018-му більше півмільярда грн підрядів на дороги. Четверта людина – переможець тендерів по ваговому контролю
4) Невинувата людина пішла на підвищення і була переведена в центральний апарат Автодору, керувати департаментом якості 0_о
5) 24 квітня керівник Автодору, пан Славомір Новак, запропонував призначити героя своїм першим заступником. Кабмін дебатував питання і вирішив все таки хоча б перевірити факти (може, наговорюють на людину, може, я помиляюсь)
6) 25 квітня пан Новак просто уповноважив пана Юлика візувати всі проекти нормативних актів Автодору, координувати всю роботу по дорожному будівництву, підписувати всі документи (які можна делегувати). 
7) Схоже, у нас тепер новий керівник Автодору?!?.

Мова йде про 177 договорів Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, укладених у 2018 році з місцевою та маловідомою компанією “БМБуд”.

Сума кожного з цих договорів не перевищувала 200 тисяч гривень, тобто дозволяла не проводити відкриті торги та уникнути уваги, що прикута до великих цифр та маловідомих фірм.

Загальна сума – 26,8 млн гривень. Як виявилося, йшлося не про 177 доріг у Тернопільській області, а лише про сім. А така кількість угод зумовлена тим, що дороги поділили на відтинки до 40 метрів і на ремонт кожного уклали окремий договір.

ТОВ “БМБуд” належить тернополянам Олександру Івахіву та Андрію Самарику. Крім цієї фірми вони спільно володіють також фірмами “БМ-Буд” (різниця лише в написанні), “Тернопіль транс сервіс” та “Експерт проект плюс”. Усі фірми зареєстровані на одну адресу – м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 3А, офіс 214.

 

Схоже, що Самарик, Івахів та Юлик знайомі один з одним.


Після цього Юлик пішов на підвищення і був переведений в центральний апарат Укравтодору, керувати департаментом якості…

 

М. Топалов

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я