На голову Сфера ЖКГ Тарифи на електроенергію в Україні є найнижчими в Європі – голова НКРЕКП

Тарифи на електроенергію в Україні є найнижчими в Європі – голова НКРЕКП

103
0

У Нацкомісії з регулювання енергетики і комунальних послуг обіцяють, що незабаром українці отримають конкурентну ціну на якісні послуги. Однак зараз у нашій країні діють найвищі в Європі тарифи на електрику. Про це заявив голова Нацкомісії Дмитро Вовк

«Тривалий час, упродовж 25 років, були дуже теплі слова про захист споживача. І зараз тарифи на електроенергію в Україні найбільші в Європі», – сказав Вовк.

За його словами, ухвалений Верховною Радою закон «Про ринок електричної енергії» дозволить перейти від планової економіки в енергетиці до ринкової, в результаті чого споживач зможе отримати конкурентну ціну на якісні послуги.

«Ми впевнені, що в результаті буде встановлена справедлива ціна на стабільні якісні послуги», – зазначив голова НКРЕ.

Нагадаємо: 13 квітня парламент ухвалив закон «Про ринок електричної енергії». Цей документ був однією з обов’язкових умов для надання Україні третього траншу макрофінансової допомоги від ЄС розміром у 600 мільйонів євро.

Цей законопроект відповідає вимогам Третього енергетичного пакета, а також враховує норми чинного Закону «Про функціонування ринку електричної енергії України», який визначає організацію ринку в цілому і передбачає проведення корпоратизації компанії-оператора об’єднаної енергосистеми «Укренерго». При своєчасному виконанні норм закону передбачається, що промислові споживачі зможуть вибирати постачальника електроенергії в 2019 році, а населення – в 2020 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я