На голову Економіка У Вінниці викрито корупційну схему збагачення посадових осіб Укртрансбезпеки!

У Вінниці викрито корупційну схему збагачення посадових осіб Укртрансбезпеки!

325
0
Затримали посадовців Укртрансбезпеки Вінниччини, які займалися ...

Працівники поліції затримали двох працівників Управління Укртрансбезпеки Вінниччини, які систематично вимагали неправомірну вигоду з вантажних перевізників за порушення правил перевезень.

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Івана Іщенка, посадовців вінницькі правоохоронці затримали у Київській області, де вони знаходились у відрядженні, під час отримання ними чергової грошової вигоди від одного з перевізників.

Слідством попередньо встановлено, що група службових осіб Укртансбезпеки у Вінницькі області, діючи за попередньою змовою, систематично вимагала та одержувала від перевізників, у тому числі іноземців, неправомірну вигоду за створення умов безперешкодного проїзду дорожніх пунктів, не зважаючи на можливі порушення щодо ваги вантажу, кількості годин безперервного перебування за кермом транспортних засобів тощо.

Правоохоронцями зафіксовано ряд епізодів отримання неправомірної вигоди у такий спосіб еквівалентної від 500 до 2000 гривень за кожен транспортний засіб.

У ході обшуку автомобіля Укртрансбезпеки виявлено банкноти різних номіналів в українській гривні, румунських леях, російських рублях, євро та доларів США на загальну суму близько 70 тис. грн. Вказана сума, за версією правоохоронців, може бути, так званим, «чорним прибутком» затриманих лише за одну добу.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії. Готуються матеріали для оголошення затриманим про підозру.

За матеріалами ВК ГУНП у Вінницькій області

Джерело

#влада #корупція #укртрансбезпека #поліція