Понеділок, 26 Липня, 2021
На голову Економіка Мінсоцполітики представило проєкт матеріальної допомоги: пенсії, виплати по безробіттю та на дітей!

Мінсоцполітики представило проєкт матеріальної допомоги: пенсії, виплати по безробіттю та на дітей!

927
0
Українці, фото Уніан
Про це стало відомо завдяки новій публікації Міністерства соціальної політики України в мережі Facebook.

Публікація Мінсоцполітики, скріншот: Facebook

“Друзі, ми запускаємо нову рубрику на Facebook сторінці Мінсоцполітики #СоціальніПослугиКомуЩоЯк. Сьогодні багато громадян не знають, які послуги і як вони можуть отримати. Ми хочемо змінити і змінимо. Наша мета — розповісти про соціальні послуги для різних категорій громадян, як і що саме можна отримати. У даній рубриці розповідатиметься про це за допомогою серії простих і зрозумілих інфографік. Впевнені, дана рубрика сприятиме підвищенню обізнаності українців про соціальні послуги, які вони можуть отримати!”, – повідомляють у Мінсоцполітики.

Також відомо, що міністр соцполітики України Марина Лазебна розповіла журналістам про головні завдання відомства, і як найближчим часом проходитиме робота.

Марина Лазебна, скріншот з відео
“Зараз у нас п’ять пріоритетних програм допомоги людям в період пандемії та карантину: підтримка доходів людей (підвищення пенсій, допомог на дітей, інших соціальних виплат); спрощений доступ до всіх програм соціальної допомоги (автоматичне перепризначення субсидій тощо); забезпечення прав людини (під час карантину зросло домашнє насильство і боротьбі з ним в умовах карантину приділяється особлива увага); підтримка громадян, в тому числі медичних працівників, через Фонд соціального страхування (лікарняні, оплата самоізоляції, виплати у випадку захворювання або смерті медичного працівника від COVID 19); програма “Допомога поруч” (забезпечення продуктовими харчовими наборами малозабезпечених та одиноких людей похилого віку, осіб з інвалідністю”, – розповіла Лазебна.

Також Марина Лазебна розповіла і про підвищення пенсійних виплат у країні.

“В грудні Пенсійний фонд зробить автоматичний перерахунок пенсій, де в основі є прожитковий мінімум. Очікуваний рівень середньої пенсії до кінця 2020 року складе за прогнозами 3500 грн.”, – заявила міністр соцполітики Марина Лазебна.

Марина Лазебна нагадала, що першими урядовими рішеннями були максимально швидкі кроки для підвищення пенсій. В першу чергу, 80-річним людям. Потім була “президентська тисяча”, а також індексація.