На голову Новини У Вінниці планують відкрити 4-поверховий спорткомплекс (Фото)

У Вінниці планують відкрити 4-поверховий спорткомплекс (Фото)

117
0

У місті готується до відкриття масштабний спортивний комплекс. Він займатиме відразу 4 поверхи у будинку на Хмельницькому шосе. Організатори обіцяють зробити окремий зал для кросфіту, секції з різних бойових мистецтв, фітнесу, а також найбільший у місті тренажерний зал. 

 

Спортивний центр знаходиться біля обласної дитячої лікарні. Сьогодні в ньому ще тривають приготування до відкриття, але до жовтня обіцяють все встигнути. 

– На першому поверсі у нас буде ресепшн, кафе, де можна замовити спортивне харчування. Ми уже домовилися з спеціалізованим рестораном, вони готуватимуть для нас усе свіже та натуральне. Ще велика дитяча кімната облаштована для малечі.Це дозволить батькам, які хочуть займатися спортом слідкувати за своєю формою, поки їх чада розважатимуть під наглядом няні, – розповідає відповідальний за проект, тренер Сергій Бабаєв.

– Ми також зробили великі роздягальні. Вони настільки великі, що спокійно можуть вмістити деякі спортивні зали, які є в місті.   На другому поверсі розміститься зала для кросфіту, де можна буде розігріти м’язи перед тренуванням. Тут же є зона боксу з різними грушами. Спеціальні зали, в яких проводитимуть групові заняття з бойових мистецтв, фітнесу, цілком звукоізольовані.

Це дозволить різним групам займатися, не заважаючи один одному. 

Тренажерний зал знаходиться на третьому поверсі. В ньому вмістилося 76 видів різних тренажерів та іншого обладнання. Одночасно займатися у ньому може відразу 150 людей. Тому його по праву можна вважати однією з найбільших “качалок”, що є сьогодні у Вінниці. 

– Ми ще плануємо відкрити заняття на пілоні та можливо йоги в гамаках. А, взагалі, у нас працюватимуть різні тренери, тому відвідувачі зможуть обрати для себе саме те, що їм потрібно та цікаво. Окрім того, отримати кваліфіковані поради від  наших досвідчених спеціалістів, – розповідає Сергій.   Називатиметься комплекс Babaev Gym на честь відомого вінницького тренера Олександра Бабаєва, який виховав уже кілька чемпіонів-бодебілдерів. 

Поки що тривають приготування до офіційного відкриття, але слідкувати за оновленнями, які вже відбулися, можна в спільнотах комплексу:

Vk.com: BABAEV GYM

Facebook: Babaev Gym

У Вінниці планують відкрити 4-поверховий спорткомплекс (Фото) У Вінниці планують відкрити 4-поверховий спорткомплекс (Фото) У Вінниці планують відкрити 4-поверховий спорткомплекс (Фото) У Вінниці планують відкрити 4-поверховий спорткомплекс (Фото) У Вінниці планують відкрити 4-поверховий спорткомплекс (Фото) У Вінниці планують відкрити 4-поверховий спорткомплекс (Фото) У Вінниці планують відкрити 4-поверховий спорткомплекс (Фото) У Вінниці планують відкрити 4-поверховий спорткомплекс (Фото)

vinbazar.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я