На голову Новини Відповідь активіста Майдану Воловодюку (ВІДЕО)

Відповідь активіста Майдану Воловодюку (ВІДЕО)

286
0

Організатор круглого столу, що відбувся 22 серпня у м. Вінниці, Валерій Козяк зробив заяву, щодо участі ГПО “Український дім” в даному заході та звинуватив Воломимира Воловодюка в брехні.

Нагадаємо, що раніше Власно опублікувало матеріали, в яких заперечує причетність ГПО “Український дім” до участі та організації круглого столу та вважає, що в такий спосіб організатори заходу хочуть підірвати репутацію громадсько-політичної організації, керівником якої являється Володимир Воловодюк.

Про це написав читач сайту 20хвилин

В статті, також наводиться пряма мова Воломирира Володимировича, в якій він стверджує, що був ВІДВЕРТО ЗДИВОВАНИЙ!!!, коли по телефоні йому повідомили про проведення круглого столу під егідою “Українського дому”.

 

Варто зазначити, що громадські активісти підтвердили факт знаходження Володимира Воловодюка на заході, що відбувався 22 серпня. Так, за словами активістки місцевого Майдану Ковальчук Тетяни, яка брала участь в засіданні, вона особисто спілкувалася з керівником Українського дому в холі готелю “Поділля” не задовго до початку заходу.

Також не можна залишити без уваги, що в даній статті, редакція Власно посилається на джерело з явно сумнівною репутацією, а точніше псевдовидання з типічною назвою 10 хвилин, яке за допомогою фейкових сторінок в соціальних мережах розповсюджує явно замовну, неправдиву та неперевірену інформацію.

З рештою, дуже цікаво дізнатися чи вдалося Власно спіймати у Вінниці журналістів “LifeNews” та “17каналу” в день проведення круглого столу?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я