На голову Новини У СБУ приготувалися до терактів в Україні

У СБУ приготувалися до терактів в Україні

184
0

Антитерористичний центр при Службі безпеки України (СБУ) приведений в готовність у зв’язку з загрозою терористичних актів в Україні. 

 Антитерористичний центр при Службі безпеки України (СБУ) приведений в готовність у зв’язку з загрозою терористичних актів в Україні.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«У зв’язку з різким зростанням кількості повідомлень щодо проявів терористичного характеру, а саме мінування об’єктів з масовим перебуванням людей, наявністю загроз вчинення вибухів, в т.ч. на об’єктах підвищеної небезпеки (атомні та гідроелектростанції, об’єкти критичної інфраструктури, міжнародні аеропорти «Бориспіль», «Київ», «Львів», «Харків», «Дніпропетровськ», «Донецьк», «Сімферополь», залізничних і автовокзалів, магістральних трубопроводів, блокування приміщень органів виконавчої влади і управління, а також закликів до захоплення об’єктів, які мають на зберіганні значні обсяги озброєння, а також спроба 7 лютого 2014 р. захопити пасажирський літак, Антитерористичний центр при СБ України в порядку, визначеному законодавством України, змушений привести в готовність суб’єкти боротьби з тероризмом на території держави», – йдеться в повідомленні.

Відповідне рішення прийнято у відповідності з законом України «Про боротьбу з тероризмом» та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують функціонування загальнодержавної системи боротьби з тероризмом.

Заходи, що здійснюються підрозділами СБУ, МВС, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства інфраструктури, інших суб’єктів боротьби з тероризмом та органів виконавчої влади, спрямовані виключно на забезпечення безпеки населення та недопущення злочинної діяльності з терористичною метою».

«Ці заходи є гласними і повинні в першу чергу мають попереджувальний характер. Вони передбачають постійний міжвідомчий обмін інформацією, перевірку готовності сил та засобів, в т.ч. систем екстреного оповіщення. З метою запобігання виникненню загрози життю і здоров’ю населення України, підтвердження або спростування версії про погрози терористичного характеру здійснюються заходи щодо перевірки анонімних погроз здійснити вибухи і встановлюються правопорушники, з’ясовуються їхні мотиви. Про це інформується громадськість», – наголошується в повідомленні СБУ.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я