Економіка У Rheinmetall розкрили подробиці створення спільного підприємства в Україні

У Rheinmetall розкрили подробиці створення спільного підприємства в Україні

328
0

Німецький збройовий концерн Rheinmetall у четвер підтвердив, що отримав від Федерального антимонопольного відомства Німеччини дозвіл на створення спільного підприємства з концерном “Українська оборонна промисловість” (колишній “Укроборонпром”).

Про це   Rheinmetall повідомив на своєму сайті.

Німецький концерн сказав, що подав дозволи до інших федеральних відомств та “найближчим часом” очікує на позитивну відповідь і від них.

“Спільне підприємство базуватиметься в Києві та займатиметься сервісом і технічним обслуговуванням, а також збиранням, виробництвом і розробкою військових транспортних засобів”, – зазначається в повідомленні.

Співпраця між Rheinmetall та “Українською оборонною промисловістю” спрямована на зміцнення оборонного сектору та національної безпеки України шляхом поступової розбудови спільного потенціалу в галузі оборонних технологій.

На першому етапі співпраця буде зосереджена на технічному обслуговуванні й ремонті техніки, яку Україна отримала як від Німеччини, так і від інших партнерів. А в подальшому, кажуть у Rheinmetall, ітиметься про спільне виробництво окремих видів оборонної продукції в Україні.
 
“У перспективі співпраця між Rheinmetall та “Українська оборонна промисловість” може також передбачати спільну розробку військових систем командами українських та німецьких фахівців, зокрема для подальшого експорту Україною”, – додають у концерні.
 
На початку липня повідомлялось, що спільне підприємство відкриється протягом наступних 12 тижнів.
 
Німецька компанія очікує підписання контрактів на створення ще двох спільних підприємств – із виробництва боєприпасів та засобів протиповітряної оборони.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я