На голову Новини У Львівському зенітному ракетному полку тренувалися прикривати об’єкти й війська

У Львівському зенітному ракетному полку тренувалися прикривати об’єкти й війська

393
0

Командир полку Олександр Гуменюк запевнив у четвер: «Навіть, якщо підрозділи не знаходяться на передовій, вони постійно повинні набувати бойові спроможності».

«У ході тактичного навчання з одним з дивізіонів перевірені питання здійснення зенітного ракетного прикриття визначенних об’єктів, військ. До навчаня також залучалися командний пункт та підрозділи забезпечення, пише Голос народу з посиланням на dailylviv

У ході заходу відпрацьовані наступні елементи: перевантаження озброєння, марш техніки, питання тилового забезпечення особового складу в польових умовах, вирішення питань звязку з іншими підрозділами. Для комплексного відпрацювання питань управління та технічного забезпечення бойових дій підрозділів, одночасно з тим були проведені тактико-спеціальні навчання з командним пунктом частини та технічною батареєю.

Керівник навчань – командир полку, полковник Олександр Гуменюк – зазначив: «Навіть, якщо підрозділи не знаходяться на передовій, вони постійно повинні набувати бойові спроможності, для цього і проводяться подібні навчання».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я