На голову Сфера ЖКГ Тетяна Монтян: Назустріч узаконеному комунальному рабству (ВІДЕО-лекція)

Тетяна Монтян: Назустріч узаконеному комунальному рабству (ВІДЕО-лекція)

604
0

“Як відомо, з 1 липня 2016 року у всі ті будинки, в яких немає ЖБК, не створене ОСББ або самостійно не обрано управителя 75% голосів по площі – місцевою владою буде призначено офіційного рабовласника

Оскільки часу залишаєтья обмаль, і дехто навіть вже схаменувся, намагаєтья створити ОСББ та вирвати свої будинки з хижих пазурів нелегітимних на даний час ЖЕКів – ці ЖЕКи захвилювалися та пішли в лобову атаку”, – пише на своїй сторінці у Фейсбуці український правознавець, адвокат, публіцист, громадський активіст та активний блогер Тетяна Монтян.

“При цьому не гребують ЖЕКи нічим – в їхньому арсеналі цинічна брехня, залякування, пошук штрейкбрехерів з числа мешканців…

Вже створеним ОСББ ЖЕКи не віддають технічну документацію на будинки, відмовляються проходити процедуру передачі будинків, перешкоджають укладенню новоствореними ОСББ договорів з монополістами (по змові з останніми, звісно ж), задовбують будинкових активістів в судах, тощо.

За все це неймвірне щастя бажаючі можуть подякувати особисто меру Львова Садовому, його шістці – депутанші від “Самонємочі” Альоні Бабак та її посіпакам-грантожерам, а також представнику “бажаючої нам добра Європи” поляку Гжегожу Гайді.

Ви ще не усвідомили рівень загрози? Або усвідомили, злякалися та шукаєте інформацію про те, як встигнути пропетляти від комунального рабства?

ЦЕ ПРЕКРАСНО, І МИ ЗАВЖДИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ.

Дивіться відео “МІФИ І ПРОБЛЕМИ ОСББ” – найкращі фахівці галузі розкажуть вам всю правду по сабжу 

Вивчайте та розповсюджуйте інструкцію – “ЯК СТВОРИТИ ОСББ?” –

Ну а якщо ви допитлива людина з науковим ухилом – дивіться відео, в якому розкривається загальна проблематика та світовий досвід управління активами, в яких наявне поєднання індивідуального та спільного (див. внизу).

Одним з прикладів таких активів і є багатоквартирні будинки, і в моїй лекції “на пальцях” пояснюється, чому вже протягом 25 років українці неспроможні дати собі разу з управліням ними”, – зазначила пані Монтян.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я