На голову Новини У Києві бійців АТО труять клофеліном

У Києві бійців АТО труять клофеліном

158
0

У Києві на залізничному вокзалі з початку року були зафіксовані п’ять фактів отруєння військових токсичними речовинами, попередньо – клофеліном, заявили в Генштабі.

“Тільки протягом цього року на вокзалі Києва були зафіксовані п’ять фактів, коли військові, які повертаються із зони АТО чи слідують туди, були отруєні сильнодіючими токсичними речовинами”, – сказав полковник Олег Лавров.

За його словами, на вокзалах до військових підходять люди, які пропонують випити алкогольні напої.
 
Лавров розповів про те, що в лютому військовий, який майже рік служив в зоні АТО, був знайдений мертвим неподалік магазину. Загиблий був жителем Вінницької області. Він прибув на залізничний вокзал, і до нього підійшли кілька людей, пізніше вони почали розпивати спиртні напої.
 
Полковник зазначив, що такі випадки зафіксовані не тільки на вокзалах. На автостанції “Видубичі” була спроба отруїти військового, але його вдалося врятувати. Також на львівському вокзалі були такі самі факти.
 
“Зловмисники діють на залізничних вокзалах і автостанціях за однаковим сценарієм: знайомляться з військовим, пропонують випити, непомітно додають сильнодіючу речовину в алкоголь, від якої військовий непритомніє”, – зазначають в Генштабі.
 
Повідомляється про те, що кілька злочинних груп вже були затримані.
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я