На голову Новини Трамп сказав, що не зможе виконати всіх передвиборних обіцянок

Трамп сказав, що не зможе виконати всіх передвиборних обіцянок

108
0

Президент США Дональд Трамп заявив, що зможе виконати лише деякі обіцянки, які він давав під час передвиборної кампанії.

Про це він повідомив в інтерв’ю телеканалалу Fox News

Він заявив, що дотримається стільки обіцянок, скільки зможе. Він додав, що політика – це “важка річ”. За словами президента, виконати всі обіцянки йому заважають його політичні противники.

“Іноді обіцяєш щось і з якихось причин не можеш виконати, оскільки на іншій стороні є опозиція, яка заважає виконувати свій обов’язок”, – заявив Трамп.

При цьому, президент заявив, що вже почав виконувати частину своїх передвиборних обіцянок.Трамп також захистив свій указ про будівництво стіни уздовж американо-мексиканського кордону, ключовий посил своєї президентської кампанії.

“Стіна необхідна. Це не просто політика, і все ж це добре для серця нації, тому що люди хочуть захисту і стіна захищає”, – сказав він.

Він також додав, що буде піклуватися про багатьох, з ким попередній уряд “вів себе погано”. Дональд Трамп вважає успішним свій перший тиждень на новій посаді. “Це був чудовий тиждень, ми зробили і отримали дуже багато”, – зазначив 45-й президент.

В ході передвиборної гонки за пост 45-го президента США, республіканець Дональд Трамп обіцяв американцям скасувати реформу охорони здоров’я, побудувати стіну на кордоні з Мексикою, збільшити кількість робочих місць, збільшити чисельність армії, а також зблизитися з Росією і почати боротьбу з “ІД”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я