На голову Новини “Народний стрілок” Пашинський проти народу – що змінилося за місяць розслідування?

“Народний стрілок” Пашинський проти народу – що змінилося за місяць розслідування?

117
0

Народний обранець, з вини якого мало не загинула людина, намагається уникнути відповідальності, прикриваючись депутатською недоторканністю.

Минув майже місяць від інциденту, коли народний депутат Сергій Пашинський мало не впритул з нагородного пістолета розстріляв беззбройного громадянина України В’ячеслава Хімікуса,  повідомляє  ua1.com.

Журналісти UA1 вирішили відтворити хронологію подій, розібратись, чому підозрюваних у справі немає до сьогодні, та вислухати думку обох сторін конфлікту.

Вячеслав Хімікус, прикутий до ліжка, заявляє, що нардеп Пашинський говорить неправду – жодних попереджувальних пострілів не було, від удару пляшкою ніхто на землю не падав, а поводилися учасники конфлікту рівнозначно неввічливо.

Сергій Пашинський на всі уточнюючі запитання відповідає однаково: “Це повна брехня!”.

Фракція “Самопоміч” у Раді виступила з вимогою зняття недоторканості зі скандального нардепа і навіть сподівається, що він зробить це сам.

Однак ймовірність позбавлення Пашинського мандату більшість парламентарів оцінюють невисоко. Зокрема, позафракційний Вадим Рабінович зауважив, що над такою пропозицією можна лише посміятися: “Ну, немає сьогодні прав у українців. А банда ніколи не видає своїх”.

Нагадаємо, під час перехресного допиту у справі про стрілянину нардепа Сергія Пашинського головний свідок підтвердив вину “фронтовика”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я