На голову Новини Сунгуровський: Дискредитація України Росією буде нарощуватися, особливо перед травневими святами

Сунгуровський: Дискредитація України Росією буде нарощуватися, особливо перед травневими святами

155
0

 Директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський вважає, що Росія наростить темпи кампанії по дискредитації України до травневих свят. Таку думку експерт висловив в коментарі Galnet.

 Директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський вважає, що Росія наростить темпи кампанії по дискредитації України до травневих свят. Таку думку експерт висловив в коментарі Galnet.

 

За його словами, Росія може приурочити нову хвилю диверсій саме до травневих свят, адже для неї ці дні є символічними. «Травневі свята, як і Крим, – символ для Росії, а символізм присутній в політиці президента РФ Володимира Путіна», – сказав М.Сунгуровський.

 

Коментуючи ситуацію у Слов’янську, де у результаті перестрілки на Великдень померло троє осіб, він зазначив, що українській владі необхідно діяти жорстко та ізолювати радикальних диверсантів та радикальних місцевих активістів. «Проте діяти треба у правовому полі, щоб не дати себе скомпрометувати», – зазначив експерт.

 

На його думку, спекуляції у Слов’янську щодо «Правого сектору» на руку Росії. «Їй вигідно, щоб Україна порушувала ті домовленості, які було укладені в Женеві. На цьому будуть грати, ніби Україна не в стані виконати своїх обіцянок, і що уряд не здатен домовитися», – сказав М.Сунгуровський.

 

М.Сунгуровський, додав, що Росія, яка зараз активно відхрещується від женевських домовленостей, не понесе за це жодного покарання.

 

«Женевські угоди слабенькі і були укладені лише для того, щоб зустріч не пройшла впусту. В них немає визначеності у тому, хто має бути роззброєний і ким. Це вносить лише хаос. Так і не визначено Росія – агресор, чи ні, та чого варто очікувати з її боку. Такі слабості дозволяють Росії грати на протиріччях і не дотримуватися тих пунктів домовленостей, які там прописані. З іншого боку і Захід не може за таких умов пред’являти Росії додаткові вимоги», – переконаний експерт.

 

За його словами, аби уникнути спекуляції довкола України, потрібно роззброювати незаконні озброєні формування і формувати законні: «Мовиться про Народну Самооборону. Потрібно шукати підходи для того, щоб це виглядало контрольовано. Брати під контроль усі народні ініціативи».

 

Джерело: Galnet

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я