На голову Новини Стали відомі прізвища ще 15 росіян, які потрапили під санкції ЄС

Стали відомі прізвища ще 15 росіян, які потрапили під санкції ЄС

238
0

 Сьогодні почали діяти санкції проти росіян, яких Рада ЄС напередодні включила до додаткового чорного списку за дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.

 Сьогодні почали діяти санкції проти росіян, яких Рада ЄС напередодні включила до додаткового чорного списку за дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України.

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», до списку увійшли дев’ять російських офіційних осіб і військових: віце-прем’єр РФ Дмитро Козак, постпред президента РФ у Кримському федеральному окрузі Олег Белавенцев, міністр у справах Криму Олег Савельєв, в. о. губернатора Севастополя СергійМеняйло.

У списку також значаться член Ради Федерації від Криму Ольга Ковітіді, віце-спікери Держдуми Людмила Швецова та Сергій Неверов, начальник Генштабу Валерій Герасимов, голова ГРУ Генштабу Ігор Сергун.

До списку внесено також шістьох керівників сил самооборони та «Донецької народної республіки».

Є також прізвище лідера організації «Луганська гвардія» Герман Прокопів, командир так званої армії південного сходу Валерій Болотов, лідер «Донецької республіки» Андрій Пургін, один із керівників «Донецької народної республіки» Денис Пушилін, керівник народного ополчення Донбасу Сергій Циплаков, а також Ігор Стрєлков, якого в тексті ЄС зазначили як «члена Головного розвідувального управління (ГРУ) Генштабу Збройних сил РФ».

Банківські активи цих осіб в Європі заморожуються, накладається заборона на видачу їм віз для поїздок до країн ЄС.

«15 додаткових осіб, відповідальних за дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, стануть об’єктом заборони на поїздки та замороження їхніх авуарів на території ЄС», – заявила напередодні Рада ЄС.

Санкції набули чинності одразу після публікації цієї постанови Ради ЄС в «Офіційному журналі» Євросоюзу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я