Політика США не бачать жодних ознак того, що рф бажає вести справжні мирні...

США не бачать жодних ознак того, що рф бажає вести справжні мирні переговори – Джеймс О’Браєн

209
0

Помічник Державного секретаря Джеймс О’Браєн повідомив, що США не вбачають жодних ознак того, що росія бажає вести змістовні, справжні мирні переговори.

«Ми нічого не вирішуємо про Україну без України. І я думаю, що інша реальність полягає в тому, що ми не бачимо жодних ознак того, що росія бажає вести змістовні, справжні мирні переговори. Нам здається, що президент путін говорить про те, щоб почекати принаймні ще рік або більше, перш ніж він подумає про припинення цієї війни, і було б безглуздо вести дискусію з боку України – це не діалог», – зазначив представник Держдепу.

Ми довели, що для безпеки США, для безпеки Альянсу і для того, щоб наші ключові партнери відчували себе в безпеці, дуже важливо, щоб ми надавали допомогу. Воно включає в себе – воно торкається військових потреб України, а також її економічного процвітання, яке дозволить їй показати своєму народу світліше майбутнє і почати платити за свою оборону навіть більше, ніж вона платить. Наразі Україна оплачує 60 відсотків військових витрат на свою війну, а наші європейські союзники надають ще більшу суму. Вони надали Україні допомогу на суму понад 100 мільярдів євро, тоді як зараз США надали 70 мільярдів євро. Тож це справді коаліційне зусилля, і я думаю, що нашим партнерам важливо почути, що ми продовжуватимемо робити свій внесок, навіть поки наш Конгрес обговорює наступні кроки того, що ми надамо.

Рада Україна – НАТО є форумом для консультацій між союзниками по НАТО та Україною в майбутньому. Ми вважаємо дуже важливим кроком, що Україна вперше зустрілася на рівні міністрів закордонних справ, оскільки це демонструє політичну підтримку відносин, які Україна будує з НАТО. Це частина процесу пошуку свого місця в Альянсі, котрий, як ми завжди говорили, є майбутнім України. Таким чином, NUC – це місце, де вони зможуть консультуватися та обговорювати політичні питання у міру їх виникнення.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я