На голову Економіка Скільки українців живе без заощаджень ?

Скільки українців живе без заощаджень ?

142
0

Заощадження на термін від одного місяця до двох місяців мають 9-10% населення України. У листопаді 2018 року 43% жителів України заявили, що взагалі не мають  заощаджень .

Заощадження на термін від одного місяця до двох місяців мають 9-10% респондентів, на термін 3-4 місяці – 8%, а на термін до шести місяців – 5% українців.

В  порівнянні з лютим 2017 року кількість українців, які не мають заощаджень, зменшилася на 4%, а кількість тих, кому заощаджень вистачило б менше, ніж на місяць, стало менше на 3%. Рекордна кількість українців, які не мають заощаджень серед тих, кому за 60, а найменша — серед тридцятирічних і сорокарічних.

На жителів обласних центрів припадає найбільша кількість людей, що не мають (на їхню думку) заощаджень; найменша – на сільських жителів.

 Поки в європейських країнах розповідають, скільки насправді українців виїхали до них на заробітки та навчання і активно працюють на економіку інших держав, в даний час глава уряду України Володимир Гройсман хвалиться збільшенням середньої зарплати у нашій країні.

 Отже, як повідомив прем’єр-міністр Гройсман , середня заробітна плата в Україні станом на жовтень вже перевалила за позначку в дев’ять тисяч гривень і склала 9218 грн.  За словами чиновника, за рік середня зарплата українців зросла майже на чверть.
 
Так , чому підвищення середньої зарплати працюючих, не впливає на загальний стан добробуту Українців?  Чи вірніше за рахунок якого підвищення і саме кому  підвищуються статки , Гройсман не відповів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я