На голову Новини Скарга Начальнику державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області

Скарга Начальнику державної інспекції з контролю за цінами у Вінницькій області

166
0

Начальнику державної інспекції
з контролю за цінами
у Вінницькій області
Галицькому І.А.
м. Вінниця
Хмельницьке шосе, 7
Від Голови громадської організації
«Голос народу – до демократії через право»
Матківського В.Г.
м. Вінниця
вул.. Соборна, 52 . офіс 203

 

Начальнику державної інспекції
з контролю за цінами
у Вінницькій області
Галицькому І.А.
м. Вінниця
Хмельницьке шосе, 7
Від Голови громадської організації
«Голос народу – до демократії через право»
Матківського В.Г.
м. Вінниця
вул.. Соборна, 52 . офіс 203
 

СКАРГА

Про порушення чинного законодавства Вінницької міської ради про реалізацію державної політики з контролю за цінами.
На думку членів нашої організації Вінницька міська рада продовжує приймати рішення які не відповідають діючому законодавству.
Вінницькою міською радою прийнято рішення за № 1842 від 13.08.2009 р. «Про затвердження «Тимчасового положення про порядок установки, перевірки індивідуальних засобів обліку та реєстрації водомірних вузлів холодної води в квартирах багатоповерхових будинків».
Додатком №2 до вказаного рішення затверджено розмір плати за періодичну повірку лічильника та його пломбування в сумі 44 грн. 67 коп.
Черговим рішенням № 1856 від 02.08.2012 р. Вінницька міська рада збільшила вартість вказаної послуги до 85 грн. 07 коп.
Ми всі споживачі розуміємо, що при прийнятті рішення Вінницька міська рада не взяла до уваги слідуючи чинники відповідно до діючого законодавства, а саме:
 Під час формування тарифу на вказану послугу не враховані місцеві особливості виробництва та надання послуг;
 Не врахована платоспроможність населення;
 Збільшена вартість послуги ніж в інших містах України;
 Збільшивши на 100% вартість послуги не врахована головна вимога, що збільшення тарифу можливо (допускається), якщо збільшено пенсії, зарплати, стипендії. Такого збільшення (на 100%) виплат населенню України не відбулося.
Враховуючи викладене відповідно до Закону України «Про ціни і ціноутворення» від 21 червня 2012 р. № 5007- VI та Указу Президента України від 30 червня 2012 р. № 236/2012 2про питання реалізації державної політики з контролю за цінами»
Просимо:
1. Перевірити чи відповідає розділу 2 ст. 4 закону № 5007 основні напрямки цінової політики держави рішення Вінницької міської ради за № 1842 від 13.08.2009 р., та додатком з цього питання за № 1856 від 02.08.2012 р. про встановлення платежу за періодичну повірку.
2. Перевірити достовірність зазначеної в документах міської ради інформації, щодо формування, встановлення, та застосування цін.
3. Перевірити бухгалтерські книги, звіти, кошториси, показники реєстраторів розрахункових операцій та інших документів незалежно від способу їх подання інформації пов’язаних з формуванням, встановленням та застосуванням розрахунку пов’язаних з повіркою водолічильників в бік збільшення за останні три роки на 100%.
При розгляді і вирішенні цього питання треба мати на увазі що Вінницька міська рада порушує чинне законодавство відносно повірки лічильників, а саме:
1. Постанови КМ України № 869 від 1 червня 2011 року; Постанову КМ України № 560 від 12 липня 2005 року. Цими загальнодержавними актами вказано, що перевірка лічильника як засобу обліку води нараховується споживачеві щомісячно у складі послуги шляхом додавання плати, до загальної вартості послуг. Така “ діяльність ” ради створила певні умови порушивши ст.. 17 Закону України «Про захист економічної конкуренції» МКП ЖЕКів міста без передоплати в сумі 84 грн., повірку лічильників не виконують.
2. Місцеві “ майстри ” проводять таку повірку лічильників за 50 гривень з наданням всіх необхідних документів.
Про розгляд вказаного нами питання просимо повідомити за вказаною адресою.

Голова громадської організації
«Голос народу – до демократії через право»
В.Г. Матківський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я