Новини Щоб перешкодити акції протесту вінничан, міська рада прикрилась дітьми(ВІДЕО)

Щоб перешкодити акції протесту вінничан, міська рада прикрилась дітьми(ВІДЕО)

377
0

Не дати змоги висловити вінничанам свій протест та підпсувати репутацію в.о.міського голови Сергія Моргунова напередодні виборів, намагалась міська рада. Для цього використала дітей. 

Дітей 1-4 класів кількох міських шкіл, добровільно-примусово, разом з батьками зігнали під міську раду, для того щоб вони «попрощались з літом і налаштувались на навчальний процес».

Нашим журналістам вдалось поспілкуватись із мамою 9-річної школярки Аліни (школа №8), яка повідомила, що в минулу п’ятницю (28 серпня) її, як і решту батьків, викликали до школи й змусили засвідчити свою присутність під мерією 31 серпня о 09.00 власним підписом.

Організував «зарядку» дітям Вінницький палац дітей та юнацтва за підтримки Вінницької міської ради. Чому саме під міською радою, а не, допустимо, в центральному парку? Ну, тому що саме під міською радою вже більше місяця як, була запланована акція протесту опозиціонера до місцевої влади Віктора Малиновського. Акція протесту проводилась з метою донести до очільника міста справжні проблеми міста, зокрема, невідповідний прожитковий мінімум, необґрунтована «комуналка», виживання та голодування пенсіонерів міста… Активісти виступили також проти прийняття змін до Конституції України, адже вважають їх узурпацією влади.

Провести заплановану акцію належним чином, все ж не вдалось. Активістам заважала музика, яку ввімкнули через систему гучномовців.

Відтак, кільканадцять пенсіонерів проявили ініціативу перекрити рух громадському руху, на той час, допоки школярі танцюють під міськрадою.

Транспорт зупинився. Імпровізовану сцену організували посеред Майдану Незалежності, поблизу проїжджої частини. Все ж активісти донесли до присутніх свої вимоги.

Зі слів громадського активіста та учасника акції протесту Віктора Малиновського, подібні провокації зі сторони міських чиновників їх бентежать та вже не дивують:

– Чим дальше в ліс, тим більше дров. Саме так можу охарактеризувати бурхливу діяльність влади, направлену на протидію нашим акціям. То вони музику влуплять по своїх гучномовцях й імітують піклування про пенсіонерів – наставлять наметів для вимірювання тиску; то вони бомжів скликають, щоб ті пиячили прямо під міськрадою (під строгим контролем міліції); тепер от дітей зігнали,та ще й на 09.00 ранку, не дадуть в останній день літа їм виспатись, – розповідає Віктор Малиновський. – Як що вже вирішили потішити дітей, то зробіть це в якомусь парку чи біля школи. Біля міської ради розумніше було проводити ці розваги вечері, а не парити дітей під пекучим сонцем об 11.00. Не здивуюсь, якщо наступного разу, Моргунов виставить під мерією шеренги студентів чи військових, чи ще когось, аби лиш не дати нам акцію провести. – Підсумував громадський активіст.

 

А тим часом підконтрольні мерії інтернет-видання, вже взялись рахувати збитки, які учасники акції начебто завдали громадському транспорті. Шкода, що вони не рахують збитки, які мерія завдає бюджету міста. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я