Сфера ЖКГ Комунальникам дали три дні на прибирання в підвалах

Комунальникам дали три дні на прибирання в підвалах

438
0

Комунальним службам та «Київенерго» дали три дні на впорядкування підвальних приміщень будинків, де мають встановити лічильники тепла.Про це інформує «Україна комунальна».

Житлово-експлуатаційні дільниці та підрозділи ПАТ «Київенерго» на місцях мають три дні на усунення недоліків, виявлених під час інспекції в підвальних приміщеннях, де планується встановити будинкові лічильники теплової енергії. Відповідне доручення дав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, інспектуючи приміщення в житлових будинках, де встановлюватимуть засоби обліку.

«Протягом трьох днів підвали мають бути прибрані, обладнання перевірене. Де є протікання або несправності – це все повинно бути ліквідовано, – наголосив Петро Пантелєєв. — І з боку районних служб, і з боку дільниць «Київенерго» сьогодні є недопрацювання як технічні, так і організаційні. Але сьогодні просто не повинно існувати жодної причини, через яку в будинку не можна встановити теплолічильник. За кожну адресу люди несуть персональну відповідальність — за готовність майданчиків під встановлення приладів обліку, за якісну та повноцінну підготовку до зими. І ці люди не повинні працювати надалі, якщо робота буде виконана неякісно, і це спричинятиме людям дискомфорт під час опалювального сезону».

Він наголосив, що підвальні приміщення повинні бути прибрані, мати освітлення й надійні двері, пройти дератизацію.

Ціна Життя

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я