На голову Новини Сергій Каплін: Скільки коштують десятихвилинки Яценюка? 200 000 000!

Сергій Каплін: Скільки коштують десятихвилинки Яценюка? 200 000 000!

165
0

“Ви дивитеся недільні проповіді отця Кабміну?

Тим, хто біля екранів важко втекти від цього захоплюючого шоу. Прем’єр, як надокучлива реклама, – просто всюди”, – пише на своїй сторінці у Фейсбуці громадський діяч, політик та голова «Партії простих людей» Сергій Каплін.

“Для зірки – найрейтинговіші канали і найдорожчий прайм-тайм. Розцінки на ефірний час на сайті одного з рекламних агентств свідчать – що по 10 хвилин на 8 каналах, які транслювали прем’єрську «програму», коштують понад 7 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ щотижня!!!

Наприклад, 30 секунд на «Україні» чи «ICTV» – варті до 30 тисяч гривень. За допомогою нескладних арифметичних дій – множимо суму на кількість тижнів з виходом урядового суперстар в ефір, отримуємо цифру в понад 220 млн грн . Виходить язиком наш прем’єр міг проплескати понад 170 тисяч пенсій.

Можливо оптовим покупцям знижки… Але цікаво – хто платить і за якими тарифами? Чи Яценюківські недільні байки нав’язують комерційним каналам згори? Чи за це син полка наобіцяв чогось олігархам-телемагнатам?

Звернувся до Кабміну із запитом. Українці хочуть знати хто і скільки платить за «10 хвилин із прем’єр-міністром», якого люди не хочуть більше терпіти на чолі своєї країни ні секунди”, – підсумував пан Каплін.

 
Фото Сергій Капліна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я