На голову Новини Хочете гіперсексу класу люкс? Вам сюди

Хочете гіперсексу класу люкс? Вам сюди

163
0

У “Гранд-готелі” буде кімната-музей в стилі “П’ятдесять відтінків сірого”.

Після реконструкції львівського “Гранд-готелю” (одного з найстарішого готелів Європи), в одному з номерів буде кімната-музей для… рольових ігор. Таким чином власники готелю хочуть вшанувати Леопольдафон Захер-Мазоха, який народився у будинку-попереднику готелю. Батько Мазоха був головою жандармерії, яка знаходилася на місці теперішнього ресторану цього готелю.

“В одному з номерів класу люкс площею понад 50 квадратних метрів облаштуємо музей на честь Мазоха, — розповів журналісту  власник “Гранд-готелю” Григорій Козловський. – Чому стільки площі для музею? Бо хороший секс потребує багато місця (сміємося обоє. – Авт.). Там буде багато чого цікавого, наприклад, наручники, батоги… Це буде готельний номер гіперсексілюкс! Дизайн — у червоно-чорних тонах. Особисто я б там пожив не один місяць. Може, я б там навіть зазимував. Це не просто музей, а кімната, де кожен охочий зможе не лише прийти туди на екскурсію, щоб подивитися на те, що придумав Мазох, а й за додаткову оплату зняти номер на ніч. Батоги від Мазоха можна буде відчути на своїх сідницях. Групові екскурсії будуть або з відчуттями, або без відчуттів”.

Хто допомагає у створенні музею? Григорій каже, радився з істориками, львовознавцями, дизайнерами, які розробляли проект кімнати-музею. Ідея проекту — відродити традиції сексу часів Мазоха. Секс не має бути примітивним, а з емоціями, гострими відчуттями. Григорій хвалиться, що навіть у фільмі “П’ятдесять відтінків сірого” не враховані усі нюанси рольових ігор, а його кімнаті-музею буде усе-усе.

“Меблі для готелю уже готові, — наголошує Григорій Козловський. — Знайти історичні речі для музею було складно. Знайшли прототипи тих меблів, які любив Мазох”.

— Чи передбачені у кімнаті-музеї афродизіаки?

— О, ви добре розумієтеся в сексі! Я про це ще не думав, але ваша ідея — хороша. Думаю, буде окремий пакет для гостей — афродизіаки.

 ВС

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я