Блоги Разом ми – сила!

Разом ми – сила!

2033
0

Шановні земляки! З кожним днем рівень нашого життя стає все нижчим і нижчим. Складається враження, що олігархат, який нерозривними узами пов’язаний з владою, має на меті викачати з народу все, що можна. У нас забирають останнє через драконівські ціни на харчі, ліки, газ, електроенергію,  послуги ЖКГ.

Воно й зрозуміло: чим бідніша людина, тим легше купити її лояльність за 200 гривень чи кілограм гречки. І на цьому фоні всенародних бід влада нагло запевняє, що вже з’явилося світло   наприкінці  тунелю.Але це світло – від фар чергового поїзда негараздів, який мчить на нас з неймовірною швидкістю.

Якщо ми не примусимо владу поважати конституційне право кожного громадянина на гідне життя, не доб’ємося, щоб у всіх ешелонах влади дотримувалися Закону і Права, добра не буде. Олігархічне кланово-партійнеправлінняУкраїноюпризведедо краху.

В м.Вінниця – понад 60 000 пенсіонерів, на Вінниччині в цілому – понад 500 000. Ці люди  найбільше потерпають від влади чинуш-олігархів.

Соціально не захищеними залишаються не лише літні люди, а й представники інших вікових категорій.

Запрошуємо всіх, кому не байдуже їхнє майбутнє і майбутнє їхніх дітей, вступати до лав громадського об’єднання «Голос Народу». 

Разом ми – народ, якого правди сила ніким звойована ще не була!

 Якщо кожен з нас запросить в об’єднання «Голос Народу» однодумців – то вже за місяць ми зробимо наступний крок до захисту нашого права на гідне життя, єдиним фронтом виступимо проти грабіжницьких тарифів та ненажерливих чинуш-олігархів і наведемо лад в Україні.

Наша мета: спочатку –  підвищення зарплат і пенсій, а вже потім – тарифів. Причому, не взятих зі стелі, а економічно обґрунтованих.

Настав час рішучих дій!

Наше майбутнє – справа кожного з нас. Я впевнений: тільки об’єднавшись, ми  зможемо змінити ситуацію на краще.

Віктор Малиновський, голова громадського об’єднання  «Голос Народу»                                                

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я