На голову Новини Радбез ООН у закритому режимі обговорить кризу в Україні

Радбез ООН у закритому режимі обговорить кризу в Україні

156
0

 Рада безпеки ООН у закритому режимі обговорить кризу в Україні. Про цезазначається на офіційному сайті організації, повідомляє Радіо Свобода.

 Рада безпеки ООН у закритому режимі обговорить кризу в Україні. Про цезазначається на офіційному сайті організації, повідомляє  Радіо Свобода.

 

Консультації розпочнуться о 10:00 за часом Нью-Йорка (це 17:00 за Києвом).

 

Очікується, що перед дипломатами з 15 країн виступить помічник генерального секретаря ООН з прав людини Іван Шимонович, який координує роботу спостерігачів в Україні. Члени Ради безпеки також обговорять підготовку до президентських виборів в Україні.

 

Постійний член Ради безпеки Росія звинувачує І.Шимоновича в необ’єктивному висвітленні ситуації в Україні.

 

Російський представник в ООН Віталій Чуркін на засіданнях Ради безпеки щодо України незмінно залишається на самоті з критикою дій української влади. Йому опонують дипломати з інших країн, які є постійними членами ООН, – США, Великої Британії та Франції. Китай обіймає в українському питанні нейтральну позицію. Непостійні члени Ради безпеки (серед яких зараз є Австралія, Аргентина, Люксембург та інші) критично ставляться до дій і висловлювань Росії щодо України.

 

Рада безпеки ООН не може ухвалити обов’язкового до виконання рішення щодо України. Росія використовує право вето на будь-які рішення з цього питання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я