Новини Унітарність України підтримують 73% громадян, федерацію – 15,8%

Унітарність України підтримують 73% громадян, федерацію – 15,8%

201
0

На сьогоднішній день унітарну форму державного устрою України підтримують 73,4% українців, а федеративну – підтримують 15,8%. 

 На сьогоднішній день унітарну форму державного устрою України підтримують 73,4% українців, а федеративну – підтримують 15,8%.

 

Про такі результати соціологічного опитування, проведеного з 8 по 13 травня, розповів у вівторок, 20 травня, на прес-конференції директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович, повідолмяє НБН.

 

За словами О.Антоновича, на питання про те, прихильником якої форми державного устрою України вважає себе опитуваний, 73,4% відповіли, що підтримують унітарну державу, а 15,8% заявили, що за федеративну державу. Відмовилися відповідати на це питання, 10,8% опитуваних українців.

 

Також він зазначив, що на підтримку української мови як єдиної державної, а російської, як такої, що використовується на побутовому рівні, як і мови інших національностей, висловилися 38,2% опитаних. Вважають, що українська мова повинна бути державною, а російська мова може бути офіційною в декількох регіонах України 27,3% виборців. У той же час 30,7% українців вважають, що обидві мови повинні бути державними в Україні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я