На голову Новини Рада попередньо спростила водокористування

Рада попередньо спростила водокористування

88
0

Парламентарі прийняли закон №3323 про внесення змін, які регулюють відносини, пов’язані з одержанням дозвільних документів щодо спеціального водокористування

Депутати 246 голосами підтримали законопроект, повідомляє Еспресо.TV.

За словами міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, прийнятий закон ліквідує корупційні схеми у системі водного користування. Відповідно до його положень буде створена нова система, схожа до тої, яка існує у Європейському Союзі.

Метою проекту Закону України є дерегуляція та розвиток підприємництва, поліпшення умов ведення бізнесу шляхом усунення надмірного навантаження при оформленні права на здійснення спеціального водокористування.

Згідно до прийнятого закону буде зменшена кількість дозвільно-погоджувальних органів з чотирьох до двох.

Крім того, пропонується обмежити сферу дії спеціального водокористування, збільшити строк права на його здійснення, а також установити можливість подання водокористувачами документів в електронному вигляді.

Також передбачається скоротити перелік документів, які подаються водокористувачем для оформлення права спеціального водокористування, визначивши їх вичерпний перелік та заборонити вимагати від водокористувачів документи не передбачені переліком.

Окрім того, проектом закону передбачається встановити вичерпні підстави для припинення права спеціального водокористування та порядок припинення такого права.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я