Політика Путін іде на п’ятий термін. Нова вистава в РФ

Путін іде на п’ятий термін. Нова вистава в РФ

307
0

Російський диктатор Володимир Путін оголосив, що висуватиметься на новий президентський термін у 2024 році.

Російський диктатор Володимир Путін зібрався “переобратися” на новий президентський термін. Навряд чи варто сумніватися, що це в нього вийде, як і писати про “вибори” у Росії без лапок. Цікаво, що оголошено про це було за допомогою так званого спікера парламенту ДНР Артема Жога.

Новий кремлівський фарс
Путін повідомив про своє висування у відповідь на “прохання” спікера парламенту самопроголошеної ДНР Артема Жоги.
“Не приховуватиму, у різний час у мене були різні думки, але зараз ви маєте рацію. Зараз такий час, коли треба ухвалювати рішення. Я балотуватимуся на посаду президента Російської Федерації”, – сказав Путін в опублікованому Кремлем відео.
“Ми дуже раді, що президент почув наше прохання про висунення, вся Росія його підтримує”, – заявив Жога. Він стверджує, що “на фронті всі переживали і запитували, чи Путін балотуватиметься”, нібито тому, опинившись у Кремлі, він запитав про це диктатора.
Нинішні повноваження Путіна на посаді глави держави закінчуються 7 травня наступного року.
Вибори відбудуться 17 березня. Путін досі відмовлявся відповідати на запитання щодо участі в них. Колишні президентські терміни Путіна були обнулені поправками до Конституції.
Особливість висування
Останніми тижнями Путін проводив безліч заходів, які можна було розцінити як неформальний початок передвиборчої кампанії. На кількох із них до нього зверталися із закликами залишитися при владі.
28 листопада патріарх Кирило на Всесвітньому російському народному соборі запропонував Путіну “і далі продовжувати праці на благо батьківщини нашого російського, всього російського народу”.

4 грудня, як зазначали ЗМІ, на президентській Раді з прав людини одразу три учасниці ради у тій чи іншій формі висловили підтримку Путіну. Наприклад, як писало видання Ротонда, дитячий омбудсмен з Ульянівської області Катерина Сморода сказала диктатору: “Ми завжди голосували і підемо голосувати далі”. Путін, однак, на ці натяки не відреагував.

Зміна вектора
У 2017 році Володимир Путін оголосив про участь виборів під час зустрічі з працівниками заводу ГАЗ, один із яких запитав його про висунення.
Головна новація нинішньої виборчої кампанії — голосування на виборах президента вперше триватиме три дні, з 15 по 17 березня.
Про намір брати участь у виборах як самовисуванці раніше заявляв колишній депутат Держдуми Борис Надєждін, журналістка Катерина Дунцова та Ігор Гіркін (відоміший під псевдонімом Стрєлков), російський польовий командир, заочно засуджений у Гаазі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я