Війна Кібершпигунство рф у Великій Британії: розкрито мережу ФСБ, посла росії викликали на...

Кібершпигунство рф у Великій Британії: розкрито мережу ФСБ, посла росії викликали на килим – The Guardian

268
0
Міністерство закордонних справ Великої Британії терміново викликало російського посла Андрія Келіна “на килим”. Все через розкриття кібершпигунської операції ФСБ. Метою цієї спецоперацівї було “втручання в британську політику”.
 

Про це повідомляє видання The Guardian. Журналісти посилаються на представника британського МЗС Лео Докерті.

Чиновник виступав перед членами парламенту Сполученого Королівства. Саме там він і оголосив про викриття шпигунської мережі.
 
“Сьогодні… ФСБ стоїть за постійними зусиллями щодо втручання у наші демократичні процеси… Вони атакували членів Палати представників і Палати лордів. Їхньою метою були державні службовці, журналісти й неурядові організації. Вони націлилися на високопоставлених осіб та організації з чітким наміром використовувати отриману інформацію для втручання у британську політику”, – заявив Докерті.
 

Заступник прем’єр-міністра Британії Олівер Дауден повідомив парламентарям та пресі, що у відповідь на кібершпигунство щодо рф було запроваджено відповідні санкції”. Чиновник стверджує, що група російських хакерів за кураторства ФСБ займалася розповсюдженням фейків та “зливів”. Ця робота мала на меті підірвати довіру до політики як у Великій Британії, так і в державах-союзницях.

Сьогодні вранці російських представників було викликано до міністерства закордонних справ, і було введено відповідні санкції”, – сказав він.
 
Кібершпигунство рф: Британія перебуває у стані “сірої війни” з росіянами
Одним із тих, хто постраждав від кібершпигунства росіян, став ексголова МІ-6 (британська розвідка) Річард Дірлав. Чоловік заявив, що його техніка була зламана, через що він був вимушений змінити електронну пошту та все своє обладнання.
Це, в свою чергу, суттєво перешкоджало в його роботі. Дірлав обіймав посаду голови Британської секретної розвідслужби з 1999 по 2004 рік.
“Ми перебуваємо в стані “сірої війни” з росіянами, навіть якщо не брати до уваги їхню відкриту агресію (проти України ). Вони готові на все, щоб підірвати найважливішу інфраструктуру, національну безпеку й атакувати будь-які наші інститути, які не є проросійськими”, – заявив Дірлав.
Зазначимо, що російські хакери вже багато років продовжують системну роботу проти держав західного світу. Москва веде війни усюди, включаючи й кіберпростір. Ця діяльність ведеться ФСБ десятками років.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я