На голову Новини Правий сектор проти нового "губернатора" Вінниччини. Заява

Правий сектор проти нового "губернатора" Вінниччини. Заява

162
0

 Правий сектор Вінниці та Вінницької Народної Ради опублікували заяву стосовно призначення нового голови облдержадміністрації Анатолія Олійника. Вона розміщена у офіційній спільноті Правого сектору. Її зміст наступний:

 "Заява щодо призначення Анатолія Олійника головою Вінницької ОДА

№ 16 від 04 березня 2014 р.

1.Вінничанам

2.В.о. Президента України Олександру Турчинову

3.Народному депутату України Петру Порошенку

Заява

щодо призначення Анатолія Олійника головою Вінницької ОДА

Призначення Анатолія Олійника головою Вінницької ОДА – свідчення небажання нової центральної влади виконувати Рішення Майдану – демонтувати злочинну систему влади в Україні.

 

Вищезгаданий голова виконавчої влади отримав посаду в типово тіньовому, візантійському стилі: підкилимно, без зазначення причин вибору саме цієї кандидатури, без консультацій з громадянським суспільством.

 

Олійник – вчорашній, можливо й не найактивніший, але реальний співучасник місцевого злочинного режиму; людина зі специфічним комсомольським досвідом і міцними зв’язками з тіньовими й олігархічними структурами. Вважаємо, що головна суть призначення Анатолія Олійника – передача Вінниччини в управління олігархічній сім’ї Порошенків.

 

Все це дозволяє нам стверджувати, що новий голова ОДА – нелегітимний керівник обласної виконавчої гілки влади.

 

Більшість вінничан вважає, що в.о. Президента України Турчинов, призначивши Олійника, таким чином продав область Петру Порошенку.

 

Зважаючи на аргесію Росії проти України – ми поки що утримуємось від кроків спрямованих на забезпечення призначення головою Вінницької ОДА людини з сучасним європейським мисленням. Бо головним завданням всіх українців є консолідація перед лицем ворога.

 

Але наша поведінка стосовно будь-якої влади залишається незмінною. Ми виходимо з принципу, що влада – це найняті народом управлінці, діяльність яких громадяни повинні жорстко контролювати.

 

Наші вимоги до нової влади:

 

1. В.о. Президента України Олександру Турчинову, народному депутату України Петру Порошенку негайно зробити заяви щодо істинних причин призначення Анатолія Олійника головою Вінницької ОДА, в тому числі й щодо його призначення в інтересах сім’ї Порошенків.

 

2. Голові Вінницької ОДА Анатолію Олійнику в триденний термін дати письмові гарантії вінничанам, що він, на нинішній своїй посаді, не зробить жодного кроку для задоволення егоїстичних інтересів сім’ї Порошенків чи якихось інших тіньових сімей та груп.

 

3. Голові Вінницької ОДА Анатолію Олійнику якомога швидше оприлюднити конкретну програму виходу Вінниччини з кризи.

 

4. Голові Вінницької ОДА Анатолію Олійнику негайно ініціювати припинення злочинної діяльності вінницької організованої злочинної групи (ОЗГ, яка діє в області з 2005 року ( список членів ОЗГ додається).

 

5. Для інституціалізації вимог Майдану, голові Вінницької ОДА Анатолію Олійнику підписати Угоду з легітимним представником громадянського суспільства Вінниччини – Вінницькою Народною Радою (керівник Сергій Чумак). Угода має визначити конкретний механізм громадського контролю за діяльністю виконавчої вертикалі на Вінниччині та зобов’язання сторін.

 

За дорученням Вінницької Народної Ради

та Правого сектору Вінниччини

голова Вінницької ОГО

«Народна Армія Спасіння Вінниччини» Артем Дуляк"

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я